Pełna nowych inspiracji Castorama w Kaliszu

Artykuł sponsorowany CASTORAMA Polska Sp. z o.o.
Udostępnij:
Polacy pokochali remonty. Obecnie w domach przecież nie tylko spędzamy wolny czas, ale też pracujemy, uczymy się, robimy zakupy, a nawet ćwiczymy. Dla dobrego samopoczucia warto więc zadbać o piękne i funkcjonalne pomieszczenia. Jak jednak sprawnie zaplanować i przeprowadzić remont? Oczywiście z pomocą Castoramy. O tym dlaczego warto wybrać się do Castoramy w Kaliszu opowiada Paweł Szczucki, dyrektor sklepu.

W ostatnim czasie Castorama w Kaliszu przeszła metamorfozę godną „Totalnych remontów Szelągowskiej”. Sklep jest całkowicie odświeżony, bardzo nowoczesny a przede wszystkim pełen inspiracji i pomysłów na aranżację wnętrz i ogrodów. Czego możemy spodziewać się po przebudowie i dlaczego warto jeszcze przed remontem zawitać do Castoramy?

Paweł Szczucki, dyrektor sklepu Castorama Kalisz: Czasem nawet drobna zmiana wystroju może przynieść powiew świeżości do naszego wnętrza. Stworzenie praktycznych pomieszczeń, które będą mogły służyć latami, jest zdecydowanie łatwiejsze, kiedy możemy przetestować konkretne rozwiązania w praktyce. Warto więc przyjść do sklepu i na własne oczy przekonać się jak możemy wprowadzić pomysły w życie. Nasz zmodernizowany sklep w Kaliszu, oferuje obecnie nie tylko bogaty wybór produktów, ale także nowe strefy inspiracji z jeszcze większą liczbą produktów, które można obejrzeć i przetestować. Klienci mają możliwość dobrania odpowiednich materiałów, sprawdzenia ich faktur oraz porównania kolorów. Powstała także zupełnie nowa strefa inspiracji kuchni. Zespół składający się z 4 doradców pomoże zaprojektować i stworzyć wymarzoną kuchnię. Dzięki fachowej wiedzy doradzą, jak rozmieścić meble i sprzęt w kuchni, aby stworzyć praktyczne wnętrze zgodne z zasadami ergonomii. Dzięki swojemu doświadczeniu podpowiedzą jakie rozwiązania będą dla nas najlepsze. Dużym plusem jest też modułowa gama kuchenna oraz propozycje najnowszych i innowacyjnych rozwiązań technicznych. Każdy więc może stworzyć kuchnię idealnie odpowiadającą na jego potrzeby. Nasze meble mają także gwarancję na 25 lat, co potwierdza ich wysoką jakość.

W kaliskiej Castoramie pojawiła się również strefa inspiracji magazynowania i przechowywania. Prezentowany jest w niej szeroki wybór produktów od serii mebli modułowych po akcesoria do przechowywania i organizacji przestrzeni do każdego pomieszczenia. Powiększyła się też znacząco powierzchnia strefy inspiracji łazienek oraz ekspozycja kabin prysznicowych. Dużą zaletą jest nowa ekspozycja produktów do wykończenia wnętrz, w tym nowoczesna prezentacja setek wzorów płytek ściennych i podłogowych. Dużo uwagi przy przebudowie poświęciliśmy strefie podłóg. Zwiększyła się część przeznaczona na tę ofertę – obecnie jest to ponad 200 wzorów paneli i podłóg drewnianych. Wśród nich są produkty obecnie szalenie popularne jak wytrzymałe i wodoodporne panele winylowe, solidne deski podłogowe z litego drewna różnych gatunków czy elementy komplementarne jak podkłady wygłuszające czy listwy przypodłogowe. W dziale z drzwiami wewnętrznymi pojawiła się zupełnie nowa kolekcja, bogata w produkty wysokiej jakości i zróżnicowanej stylistyce. Zmieniła się również strefa oświetlenia. Nowa ekspozycja oraz oferta wzbogacona została o modele wpisujące się w najnowsze trendy, ale z zachowaniem bardzo korzystnych cen.

A po etapie projektowania i inspiracji przychodzi czas na działanie i rozpoczęcie remontu. Wtedy liczy się szeroki wybór produktów, również tych dostępnych do ręki oraz fachowa pomoc i doradztwo. Na jakie zmiany w tym obszarze mogą liczyć klienci po przebudowie sklepu?

Muszę przyznać, że dzięki przebudowie, nie zwiększając powierzchni sklepu, udało nam się przearanżować ekspozycję na znacznie bardziej czytelną. Większość z 8300 m2 sklepu to powierzchnia sprzedaży, na której dostępne są od ręki tysiące produktów. Dzięki temu wśród mieszkańców Kalisza sklep ma opinię jednego z najlepiej zaopatrzonych marketów budowlano-wykończeniowych w okolicy. Zmienił się również sposób ekspozycji wielu towarów, dzięki czemu klienci mają do nich lepszy dostęp i jest im łatwiej podjąć decyzję. Zmodernizowana Castorama to także nowy układ alejek, który uprzyjemnia i upraszcza zakupy. Czytelny sposób komunikacji po sklepie ułatwia znalezienie wszystkich potrzebnych produktów.

Nieoceniona jest również pomoc naszych doradców handlowych, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i pomagają w wyborze najlepszych rozwiązań. Z troski o naszych klientów zapewniamy fachową pomoc i doradzamy w podejmowaniu decyzji. W każdym sektorze znajduje się stanowisko, przy którym znajdziemy konsultantów odpowiedzialnych za dany sektor. Chcemy, aby klienci mieli możliwość skorzystania z możliwie najszerszego wsparcia, dlatego doradcy specjalizują się w wiedzy na temat konkretnych sektorów. Dzięki temu mogą dzielić się specjalistyczną wiedzą na dany temat.

Nowy wizerunek sklepu niewątpliwie zachęci osoby szukające inspiracji i pomocy w wyborze produktów. A co z fachowcami i profesjonalistami, którzy od lat zaopatrywali się w Castoramie? Czy im również przypadną do gustu zmiany?

Mamy wielu stałych klientów, zarówno wśród osób prywatnych, jak i profesjonalistów. Staramy się wszystkim maksymalnie ułatwiać zakupy, niezależnie od tego, czy kupują paczkę wkrętów, czy paręset metrów kwadratowych gontu bitumicznego. Dlatego zaletą tego sklepu jest specjalna kasa budowlana. Mamy również strefy szybkiego załadunku tuż przy kasach. Ułatwia to zakupy i zapakowanie dużej liczby materiałów, które są niezbędne w przypadku większych remontów.

Sklep stacjonarny oferuje również możliwość obsługi zamówień online. Jak to wygląda?

Oferowane w sklepie produkty można również zamówić na Castorama.pl lub telefonicznie, a dzięki wygodnej formie usługi „zamów z dostawą” zostaną one dostarczone pod wskazany adres lub w przypadku mniejszego asortymentu do Paczkomatu InPost. Dla tych, którym zależy na czasie, Castorama przygotowała usługę „zamów i odbierz” (click & collect), dzięki której skompletowane zamówienie można odebrać w sklepie jeszcze tego samego dnia, w przeciągu 2 godzin. Oferujemy bezterminową możliwość zwrotu zakupionego towaru.

Na koniec chciałbym podziękować całemu naszemu zespołowi, bez którego zmiany w naszym sklepie nigdy by się nie wydarzyły. Wszyscy jesteśmy bardzo dumni z przeprowadzonych modernizacji. Nowa atrakcyjna ekspozycja oraz udoskonalone formy prezencji produktów robią wrażenie. Cieszymy się, że możemy jeszcze skuteczniej wspierać naszych klientów w tworzeniu wymarzonych przestrzeni. Wraz z całym zespołem zapraszam do odwiedzenia naszego sklepu.

https://kalisz.castorama.pl

Dodaj ogłoszenie