Pięć medali zdobyli lekkoatleci UKS 12 Kalisz podczas mistrzostw Wielkopolski U18 i U20[FOTO]

Uczestnicy mistrzostw Wielkopolski U18 i U20
Uczestnicy mistrzostw Wielkopolski U18 i U20 Team Miotaczy Kalisz
Pięć medali zdobyli lekkoatleci Uczniowskiego Klubu Sportowego 12 Kalisz podczas mistrzostw Wielkopolski U18 i U20, które odbyły się w hali przy ul. Łódzkiej

Wszystkie krążki zawodnicy UKS 12 wywalczyli w kategorii U20. Złoto w biegu na 300 m zdobył Wiktor Wachowski (40.53). Srebrne medale wywalczyli: w biegu 2000 metrów Dawid Gola (6:20.07 PB), w skoku w dal M Damian Śniegula (6.47) i Magdalena KUŚWIK (5.44). Z kolei brąz odebrał w biegu na 1000 metrów Jakub Baran (3:07.62).

W czołowej dziesiątce udało się uplasować trzem zawodniczkom w kat. U 18. W biegu na 1000 metrów czwarta była Weronika Tomaszewska (3:31.63). W biegu na 600 metrów czwarte miejsce zajęła Martyna Kurzajczyk (1:57.21), a piąte Natalia Marciniak (2:02.28).
W biegu na 1000 metrów U20 piąty był Wiktor Wechman (3:33.08).