Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Kaliszu informuje, że w związku z XII Ogólnopolską Pielgrzymką Obrońców Życia i Rodziny do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, w dniu 7 września br. w godz. od 19:30 do 20:30 nastąpi wyłączenie z ruchu Pl. Św. Józefa.
W związku z powyższym autobusy Kaliskich Linii Autobusowych kursowały będą zmienionymi trasami.
Autobusy linii nr 3A, 3B, 3C, 3D jadące w kierunku ul. Częstochowskiej: pojadą ulicami Parczewskiego – Babina – Nowy Rynek – Wodna – Chopina – Kopernika – Rogatka – Złoty Róg – Al. Wolności...
w kierunku osiedla Dobrzec pojadą: aleją Wolności – Kazimierzowską – Narutowicza – Parczewskiego – Babina ...
Autobusy linii nr 11, 12, 12K, 19 jadące w kierunku ulic: Łódzkiej, Poznańskiej i Godebskiego pojadą aleją Wolności – Kazimierzowska – Narutowicza – Parczewskiego...
w kierunku osiedla Dobrzec ulicami: Babina – Nowy Rynek – Wodna – Chopina – Kopernika – Rogatka – Złoty Róg – Al. Wolności – Bankowa...
Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected]
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?