Wybierz region

Wybierz miasto

  Wygraj zaproszenia na mecz Lech Poznań vs Pogoń Szczecin

  Już w najbliższą sobotę 24 maja na stadionie w Poznaniu odbędzie się niezwykle emocjonujące spotkanie Lech Poznań vs Pogoń Szczecin Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i chciałbyś obejrzeć ten mecz na żywo wraz z przyjaciółmi, weź udział w naszym konkursie. Do rozdania mamy zaproszenie dla czterech osób oraz zestaw gadżetów od Ekstraklasy!

  Co należy zrobić, aby zawalczyć o zaproszenie na mecz Lech Poznań vs Pogoń Szczecin? Wystarczy, że za pomocą formularza poniżej wyślesz zdjęcie przedstawiające Ciebie i Twoją rodzinę lub przyjaciół w trakcie kibicowania oraz krótko opiszesz Wasz sposób dopingowania.

  Autor zdjęcia, które uzyska najwyższą liczbę głosów otrzyma w nagrodę zaproszenie dla czterech osób na mecz Lech Poznań vs Pogoń Szczecin, który odbędzie się już 24 maja na stadionie w Poznaniu oraz zestaw gadżetów od Ekstraklasy.

  Na zgłoszenia czekamy do 23 maja do godz 10.00. Głosowanie potrwa od 21 do 23 maja do godz 12.

  Do zwycięzcy zostanie wysłana wiadomość e-mail z prośbą o podanie danych (w tym numeru PESEL), co umożliwi odebranie biletów bezpośrednio na stadionie.

  Zapraszamy do udziału – pokażcie, jak wspólnie kibicujecie swojej drużynie!

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Kto zostanie prezydentem Kalisza? [ZAGŁOSUJ]

  Kto zostanie prezydentem Kalisza? [ZAGŁOSUJ]

  Do wyborów zostało jeszcze trochę czasu, ale trzy lata wystarczą, żeby dokonać bilansu rządów obecnego prezydenta Kalisza Grzegorza Sapińskiego. Czy kaliszanie...

  Inne plebiscyty