Remis KKS-u w sparingu z KS Opatówek

Daniel Kawczyński
Piłkarze KKS-u 1925 Włókniarz Kalisz zremisowali rozegrany na stadionie przy ulicy Łódzkiej pojedynek sparingowy z ligowym przeciwnikiem KS Opatówek 2:2.

Mecz rozpoczął się po myśli miejscowych. Już w 24.minucie objęli prowadzenie, a dobry kontratak skutecznie wykończył Stanisław Walczyński. Po przerwie gościom udało się doprowadzić do remisu i taki stan utrzymywał się do 80.minuty. Wówczas Walczyński pewnie wyegzekwował rzut pośredni i przybliżył kolegów do zwycięstwa. Niestety w wyniku braku koncentracji rywal po raz drugi wyrównał ustalił końcowy wynik na 2:2.