Rezerwy KKS-u Kalisz pokonały 3:0 lidera z Koła. ZDJĘCIA

Druga drużyna KKS Kalisz pokonała dotychczasowego lidera wielkopolskiej Proeko IV ligi, Olimpię Koło 3:0. Bramki zdobyli Filip Szewczyk, Mateusz Majewski oraz z rzutu karnego, Paweł Łydkowski.

Na pierwszy celny strzał gospodarzy czekaliśmy aż do 33. minuty, ale Mateuszowi Majewskiemu nie udało się wpisać na listę strzelców. Dopiero w 48. minucie, po składnej akcji, z bliska trafił Filip Szewczyk. Potem, po zagraniu ręką w polu karnym, sędzia podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Paweł Łydkowski. Na 3:0 wynik meczu ustalił uderzeniem głową Mateusz Majewski, który wykorzystał dogranie Mikołaja Zawistowskiego.
KKS Kalisz II – Olimpia Koło 3:0 (0:0)
1:0 Filip Szewczyk 48., 2:0 Paweł Łydkowski 62, karny, 3:0 Mateusz Majewski 69.
KKS Kalisz: Kamil Kosut (46. Patryk Pawela) – Jakub Pawlik (76. Kacper Dudek), Wiktor Smoliński, Antoni Bednarek, Mateusz Majewski (83. Mateusz Regling), Paweł Łydkowski, Damian Poliński (54. Mateusz Kościelak), Filip Szewczyk, Sebastian Kaczyński (76. Jakub Zachara), Jakub Chojnowski, Mikołaj Zawistowski (86. min Adam Zadka).
Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski – Konrad Cieślak, Robert Jędras, Damian Siek, Mikołaj Czajka (40. Konrad Cieślak), Michał Rutkowski, Aleks Sieradzki, Patryk Olczyk (75. Konrad Lewandowski), Mikołaj Makarowicz (75. min Bartosz Uliński), Adam Kozajda, Krystian Sobieraj (83. Szymon Wawrzyniak).
Żółte kartki: Damian Siek, Aleks Sieradzki (Olimpia). Czerwona kartkia Adam Kozajda (Olimpia).