Siatkarki Energa MKS Kalisz kończą rok przegraną w Bielsku-Białej

AND
Siatkarki Energa MKS Kalisz kończą rok przegraną w Bielsku-Białej Andrzej Kurzyński
Siatkarki Energa MKS Kalisz doznały dziesiątej porażki w sezonie. W sobotę uległy na wyjeździe ekipie BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:1. Zespół poprowadził nowy trener Jacek Pasiński. Kaliszanki kończą rok na ostatnim miejscu w Lidze Siatkówki Kobiet.

Mecz BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz rozpoczął rundę rewanżową rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet. W pierwszym meczu górą były kaliszanki, które we własnej hali zwyciężyły 3:2.

Spotkanie w Bielsku-Białej rozpoczęło się pod dyktando ekipy z grodu nad Prosną. MKS objął prowadzenie 12:3, by jednak chwilę później roztrwonić całą przewagę. Jeszcze przed końcem seta kaliski zespół prowadził 21:19, by ostatecznie ulec rywalkom do 22. Bielszczanki poszły za ciosem i pewnie wygrały również drugiego seta.

W trzeciej odsłonie lepsze okazały się podopieczne Jacka Pasińskiego. Rozpędzony zespół MKS-u dobrze zaczął też czwartego seta. Na tablicy widniał już wynik 10:3 i wydawało się, że o losach meczu będzie musiał rozstrzygnąć tie-break. Powtórzyła się jednak historia z pierwszej partii. Zespół BKS-u odrobił straty i ostatecznie zwyciężył do 21 a całe spotkanie 3:1...

Energa MKS Kalisz pozostaje czerwoną latarnią Ligi Siatkówki Kobiet. W dwunastu dotychczasowych spotkaniach zespół zgromadził zaledwie pięć punktów, notując dwie wygrane.

BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz 3:1 (25:22, 25:22, 22:25, 25:21)

Eenrga MKS: Ogoms (3), Dybek (4), Janicka (11), Strózik (8), Budzoń (2), Kecman (18) oraz Kulig (libero), Wańczyk, Cygan (8), Sobolewska

Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?

Pisz do nas na: [email protected]