Siatkarze MUKS Amber Kalisz rozpoczęli rok od wygranej z MKS Malanów. ZDJĘCIA

MUKS AMBER Kalisz - MKS Malanów
MUKS AMBER Kalisz - MKS Malanów Andrzej Kurzyński
Siatkarze MUKS Amber Kalisz nie zwalniają tempa. Kaliski zespół kontynuuje zwycięską passę. W sobotę podopieczni Piotra Gawrońskiego i Piotra Nowaka pokonali MKS Malanów 3:0.

Zespół MUKS Amber Kalisz jest niepokonany w rozgrywkach III ligi grupy drugiej. Kaliszanie w dziewięciu dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli komplet zwycięstw, tracąc jedynie seta. W sobotę w gościnnych murach hali Olimpia pewnie pokonali MKS Malanów 3:0. Emocje były jedynie w drugim secie, którego kaliszanie wygrali na przewagi 26:24.

MUKS AMBER Kalisz : MKS Malanów 3:0 (25:18, 26:24, 25:11)

MUKS Amber Kalisz: Raszewski, Szymczak, Glapiński, Zych, Skorupa, Paszkiewicz, Łazarowicz, Machowczyk, Hamerski, Lenartowicz.

1 MUKS AMBER Kalisz 9:27
2 TG SOKÓŁ Kępno 9:20
3 UKS PIĄTKA Turek 8:16
4 SALOS SL Ostrów Wlkp. 10:14
5 TKS SIATKARZ Jarocin 10:11
6 MKS Malanów 9:8