PIŁKA NOŻNA
Calisia Kalisz- Błękitni Stargard Szczeciński, II liga, piątek, godz. 19. Stadion przy ul. Łódzkiej w Kaliszu.
Jarota Hotel Jarocin - Zagłębie Sosnowiec, II liga, niedziela, godz. 15. Stadion przy ul. Sportowej w Jarocinie.
Fogo Luboń - Lech II Poznań, III liga, sobota, godz. 12. Stadion przy ul. Rzecznej w Luboniu.
Unia Swarzędz - Wda Świecie, III liga, sobota, godz. 14. Stadion przy ul. Świętego Marcina w Swarzędzu.
Nielba Wągrowiec - Polonia Środa Wielkopolska, III liga, sobota, godz 15. Stadion przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.
GKS Dopiewo - Włocłavia Włocławek, III liga, sobota, godz. 15. Stadion przy ul. Polnej w Dopiewie.
Polonia 1912 Leszno - Grom Plewiska, III liga, sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Strzeleckiej w Lesznie.
Sokół Kleczew - Centra Ostrów Wielkopolski, III liga, sobota, godz. 16. Stadion przy alejach 600-lecia w Kleczewie.
IV LIGA WIELKOPOLSKA
grupa północna - sobota: Mieszko-Carbon Gniezno - Leśnik Margonin (14), Lubuszanin Trzcianka - 1920 Mosina (15), Pogoń Lwówek - Zjednoczeni Trzemeszno (15), Sokół Pniewy - Czarni Wróblewo (15), Sparta Oborniki Wielkopolskie - 1922 Lechia Kostrzyn (16), Iskra Szydłowo - Huragan Pobiedziska (16), Tarnovia Tarnowo Podgórne - Warta Międzychód (16), Świt Piotrowo - Płomień Przyprostynia 0:3 walkower (Świt wycofał się z rozgrywek);
grupa południowa - sobota: PKS Racot - Piast Kobylin (14.30), Victoria Września - SKP Słupca (15), Olimpia Koło - LKS Ślesin (15), Górnik Konin - Obra 1912 Kościan (16); niedziela: Orzeł Mroczeń - LKS Gołuchów (14), Warta Krzymów - Grom Wolsztyn (15), Victoria Ostrzeszów - Włókniarz 1925 Kalisz (16), Dąbroczanka Pępowo - Jarota II Jarocin 3:0 walkower (Jarota II wycofał się z rozgrywek).
Polonia 1912 Leszno - Pogoń Szczecin, Centralna Liga Juniorów, niedziela, godz. 12. Stadion przy ul. Strzeleckiej w Lesznie.
ZOBACZ TAKŻE: Lechici przed Legią: "Tu chodzi o prestiż!"
KOSZYKÓWKA
Poznań City Center AZS - MKK Siedlce, I liga kobiet, drugi mecz półfinałowy, sobota, godz. 18.15. Hala POSiR przy ul. Chwiałkow-skiego wPoznaniu.
Lider Swarzędz - JAS-FBG Sosnowiec, o pozostanie w I lidze, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Świętego Marcina w Swarzędzu.
Basket Piła - SMS PZKosz Consus Władysławowo, o pozostanie w II lidze, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Żeromskiego w Pile.
PIŁKA RĘCZNA
MKS MOS Gniezno - Zagłębie II Lubin, II liga kobiet, niedziela, godz. 15. Hala przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.
Nielba Wągrowiec - KU AZS UKW Bydgoszcz, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.
MKS Poznań - Kar-Do-Spójnia Gdynia, I liga mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala Gimnazjum nr 54 przy ul. Newtona 2 w Poznaniu.
Tęcza Kościan - Dziewiątka Legnica, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala Zespołu Szkół nr 4 przy ul. 27 stycznia w Kościanie.
Lider Swarzędz - Moto Jelcz Oława, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17.30. Hala Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Mielżyńskiego w Swarzędzu.
Start Konin - AZS Politechnika Wrocławska, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17.30. Hala Morzysław przy ul. Popiełuszki w Koninie.
RUGBY
Posnania - Budowlani Łódź, ekstraliga mężczyzn, sobota, godz. 15. Boisko przy ul. Słowiańskiej w Poznaniu.
SIATKÓWKA
Wilki Wilczyn - Orion Sulechów, II liga mężczyzn, o miejsca 5-7, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Konińskiej w Wilczynie.
MKS Kalisz - Czarni Rząśnia, II liga mężczyzn, o miejsca 1-5, sobota, godz. 17. Hala przy ul. Łódzkiej w Kaliszu.
Salos Ostrów Wielkopolski - Lechia Tomaszów Mazowiecki, II liga mężczyzn, o miejsca 6-9, sobota, godz. 18.30. Sala SP nr 7 przy ul. Bema w Ostrowie Wielkopolskim.
ŻUŻEL
Start Gniezno - GKM Grudziądz, trening punktowany, piątek godz. 16.30. Stadion przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie.
Półfinał krajowych eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, sobota godz. 14. Stadion przy ul. Bydgoskiej w Pile.
Eliminacje Złotego Kasku, niedziela godz. 15. Stadion przy ul. Grota Roweckiego w Rawiczu.
Eliminacje Złotego Kasku, niedziela godz. 15. Stadion przy ul. Piłsudskiego w Ostrowie Wielkopolskim.
NARCIARSTWO
Puchar Poznania w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie niedziela, godz. 14. stok Malta Ski nad Jeziorem Maltańskim przy ul. Wiankowej.
REKREACJA
Otwarty bieg z cyklu "Biegaj z Opel Szpot", sobota, godz. 11. Start przy hangarach nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu.
Skomentuj:
Sport w Wielkopolsce - Sprawdźcie, co dzieje się w weekend [PROGRAM]
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?