PIŁKA NOŻNA
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – KKS Włókniarz 1925 Kalisz, III liga, sobota, godz. 13. Stadion przy ul. Piłsudskiego w Ostrowie Wielkopolskim.
Warta Poznań – Unia Swarzędz, III liga, sobota, godz. 14. Stadion przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Polonia Środa Wielkopolska – Pelikan Niechanowo, III liga, sobota, godz. 14. Stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskliej.
Jarota Jarocin – Centra Ostrów Wielkopolski, III liga, sob9ta, godz. l4. Stadion przy ul. Sportowej w Jarocinie.
Nielba Wągrowiec – Wda Świecie, III liga, sobota, godz. 14. Stadion przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.
IV LIGA WIELKOPOLSKA
grupa północna – sobota: Tarnovia Tarnowo Podgórne – Huragan Pobiedziska (12), Płomień Przyprostynia – 1922 Lechia Kostrzyn (14), Sparta Oborniki – Mawit Lwówek (14), Mieszko Gniezno – Kotwica Kórnik (14), Lubuszanin Trzcianka – GLKS Wysoka (14), Warta Międzychód – Iskra Szydłowo (14), GKS Dopiewo – Wełna Skoki (14), Grom Plewiska – Zjednoczeni Trzemeszno ( 14).
grupa południowa – sobota: Piast Kobylin – Dąbroczanka Pępowo (11), PKS Racot – Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski (14), Orzeł Mroczeń – Polonia Kępno (14), Olimpia Koło – Rawia Rawicz (14), Obra 1912 Kościan – SKP Słupca ( 14), LKS Ślesin -– Victoria Ostrzeszów (14), Grom Wolsztyn – Victoria Września (14), Górnik Konin – Polonia 1912 Leszno (14).
Medyk II Konin – UKS SMS Łódź, II liga kobiet (grupa północna), sobota, godz. 11 Stadion przy ul. Podwale w Koninie.
Górnicza Konin – Polonia Środa Wielkopolska, II liga kobiet (grupa wielkopolska), sobota, godz. 14. Stadion przy ul. Podwale w Koninie.
KOSZYKÓWKA
Ostrovia Ostrów Wielkopolski – MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra, I liga kobiet (grupa B), piątek, godz. 18.30. Hala przy ul. Stefana Batorego w Ostrowie Wielkopolskim.
MUKS II Poznań – Ślęza II Wrocław, I liga kobiet (grupa B), sobota, godz. 15. Hala przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Biofarm Basket Poznań – Noteć Inowrocław, I liga mężczyzn, sobota, godz. 15.45. Hala Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo w Poznaniu.
Obra Kościan – TKM Włocławek, II liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 17. Hala przy ul. W. Maya w Kościanie.
Sklep Polski MKK Gniezno – Muszkieterowie Nowa Sól, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 16. Hala przy ul. Łubieńskiego w Gnieźnie.
Sokół Marbo Międzychód – Rawia Rawag Rawicz, II liga mężczyzn (grupa D),sobota, godz. 17. Hala przy ul. Dworcowej w Międzychodzie.
Jamalex Polonia 1912 Leszno – WKK Wrocław, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Zygmunta Starego w Lesznie.
AZS Politechnika Poznań – Gimbasket Wrocław, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 18.30. Hala Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo w Poznaniu.
PIŁKA RĘCZNA
MKS Kalisz – Wolsztyniak Wolsztyn, I liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Hanki Sawickiej w Kaliszu.
Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, I liga mężczyzn (grupa B), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim.
Nielba Wągrowiec – Siódemka Miedź Legnica, Iliga mężczyzn (grupa B), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.
SIATKÓWKA
PTPS Piła – Legionovia Legionowo, OrlenLiga kobiet, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Źeromskiego w Pile.
MKS Kalisz – KS AJD Częstochowianka Częstochowa, II liga kobiet (grupa II), sobota, godz. 14. Hala przy ul. Hanki Sawickiej w Kaliszu.
APP Krispol Września – Victoria PWSZ Wałbrzych, I liga mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Słowackiego we Wrześni.
MKS Kalisz – Exact Systems Norwid Częstochowa, II liga mężczyzn (grupa III), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Łódzkiej w Kaliszu.
TENIS STOŁOWY
Stella Gniezno – MRKS Gdańsk, I liga kobiet, sobota, godz. 16. Hala przy ul. Bł. Jolenty w Gnieźnie.
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?