Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Teatr Komedii Impro w Kaliszu. Zdobądź wejściówki na sobotni spektakl!

OPRAC.:
Bartłomiej Hypki
Bartłomiej Hypki
Teatr Komedii Impro w Kaliszu. Zdobądź wejściówki na sobotni spektakl!
Teatr Komedii Impro w Kaliszu. Zdobądź wejściówki na sobotni spektakl! Bartłomiej Hypki
Improwizowany, niepowtarzalny, zabawny i premierowy spektakl IMPRO BANG! Teatru Komedii Impro zobaczymy już w sobotę, 26 lutego o godz. 18 na deskach Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Dla naszych Czytelników mamy dwie podwójne wejściówki!

Teatr Komedii Impro w Łodzi zaprasza 26 lutego o godz. 18 do Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu na niepowtarzalny i premierowy spektakl. To zbiór tzw. gier impro, czyli następujących po sobie kilkuminutowych scenek, w których aktorzy mierzą się z wyzwaniami rzucanymi im przez publiczność.

Improwizatorzy proszą o sugestie dotyczące miejsca akcji i ról, w jakie będą się wcielać, i na tej podstawie na bieżąco tworzą spektakl. Aktor, jeśli tak zadecydują widzowie, może stać się dowolną postacią, przedmiotem, a nawet np. emocją lub uczuciem.

- IMPRO BANG! to dynamiczne przedstawienie pełne śmiechu i interakcji z publicznością, które zdarza się tylko raz. - To nasza najbardziej dynamiczna propozycja z bardzo dużą i częstą interakcją z publicznością. Chcemy dopracować się wspólnej energii i sympatii, bo impro opiera się właśnie na wzajemnej sympatii: aktorów do siebie, aktorów do publiczności, no i publiczności do aktorów - wyjaśnia Jacek Sut z Teatru Komedii Impro w Łodzi.

Improwizatorzy pojawią się w Kaliszu po raz kolejny, ostatnio występowali w tym mieście podczas 61. Kaliskich Spotkań Teatralnych.

Zespół nie przyjmuje od publiczności sugestii religijnych, politycznych oraz takich, które mogłyby w jakikolwiek sposób urazić widza. Aktorzy wybierają głównie pozytywne propozycje, stroniąc od wulgaryzmów. W przedstawieniu bierze także udział muzyk improwizator.

Spektakl odbędzie się 26 lutego o godz. 18 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu przy ul. Łaziennej 6. Bilety dostępne są na stronie ckis.kalisz.pl.

Zdobądź wejściówkę!

Dla naszych czytelników mamy dwie podwójne wejściówki. Aby zdobyć jedną z nich, należy wysłać mailowe uzasadnienie - "Jak bardzo chciałbym zobaczyć Teatr Komedii Impro" (maks. 300 znaków). Maile konkursowe należy wysyłać na adres [email protected] do piątku, 25 lutego do godz. 12. Jeden autor może przysłać jedno uzasadnienie. Każde zgłoszenie do konkursu musi zawierać: imię, nazwisko, e-mail oraz telefon kontaktowy autora uzasadnienia. W tytule maila prosimy wpisywać: "Spektakl IMPRO BANG!". Autorzy najlepszego uzasadnienia zostaną poinformowani o zwycięstwie mailowo.


Obserwuj nas także na Google News

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ewa Wachowicz szaleje z piłą

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na kalisz.naszemiasto.pl Nasze Miasto