Turniej golfowy na Jubileusz 100-lecia III Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Kaliszu [FOTO]

Turniej na 100-lecia Kopernika
Turniej na 100-lecia Kopernika Pierwszy Kaliski Klub Goilfowy
Na półmetku obchodów Jubileuszu 100-lecia III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika (dawniej Anny Jagiellonki) odbył się 1. Turniej golfowy o Puchar Anny Jagiellonki i Mikołaja Kopernika

W imprezie wzięli udział kaliscy golfiści, z których duża grupa to absolwenci III LO. Zawody odbyły się na obiekcie Pierwszego Kaliskiego Klubu Golfowego, a główną organizatorką była Viola Wacowska – nauczycielka wychowania fizycznego w III LO.

Pierwsze miejsce brutto mężczyzn zajął Janusz Hofman, a najlepsza wśród kobiet była Marta Asperska – oboje są absolwentami III LO. W kategorii netto zwyciężył Łukasz Ignaszak, drugie miejsce zajął Piotr Mak, a trzecie Małgorzata Hofman.

Dyrektor szkoły Anna Narewska wręczyła nagrody zwycięzcom oraz pamiątkowe dyplomy wszystkim uczestnikom turnieju.