Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Uśmiech Dziecka. Zobacz maluszki z powiatu kaliskiego, które biorą udział w specjalnej akcji Głosu Wielkopolskiego. ZDJĘCIA

Redakcja
Czytelnicy Głosu Wielkopolskiego
Trwa specjalna akcja Głosu Wielkopolskiego z okazji Dnia Dziecka. Z tej okazji stworzyliśmy wielką galerię pełnych uśmiechu zdjęć dzieci naszych Czytelników. Na uczestników akcji czeka mnóstwo wspaniałych nagród, a wśród nich rodzinne sesje fotograficzne, vouchery na zakupy w sklepach SMYK, wyjazdy do Energylandii oraz główna nagroda - wycieczka do Paryża i do Disneylandu.

Uśmiech dziecka - maluszki z powiatu kaliskiego

To jedna z najpiękniejszych tradycji naszej gazety. Jak co roku, z okazji Dnia Dziecka, dołączyliśmy do gazety specjalny dodatek z zdjęciami dzieci naszych Czytelników (ukazały się w nim zdjęcia przesłane do 26 maja włącznie). Wszystkie nadesłane fotografie publikujemy w wielkiej galerii dziecięcych uśmiechów w naszym serwisie internetowym. Akcji towarzyszy także głosowanie, w którym wybierane są najsłodsze maluchy. Ich zdjęcia trafiają na okładkę gazety.

- Z powodzeniem można powiedzieć, że w tym roku będzie to nie tylko Dzień Dziecka, ale Miesiąc Dziecka w "Głosie Wielkopolskim" - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca akcji Uśmiech Dziecka. - Dzieci zaprezentujemy na łamach gazety nie tylko w dniu ich święta. Później będziemy przedstawiać w gazecie liderów głosowania, a rodzice będą mogli opowiedzieć o swoich pociechach. Z kolei w naszym serwisie i na Facebooku opublikujemy wideopamiątki - rozmowy z dziećmi i ich rodzicami. Prawie 300 dzieci otrzyma nagrody i upominki. Nowością w tym roku będzie główna nagroda w finale akcji - wyjazd dla całej rodziny do Disneylandu w Paryżu.

Możesz jeszcze dodać zdjęcie Twojego dziecka

Jeszcze do 19 czerwca można dodać zdjęcie swojego dziecka do galerii i konkursu. Nie musi to być profesjonalna fotografia - wystarczy zwykłe zdjęcie zrobione telefonem. Najważniejsze, aby uchwycić na nim uśmiech dziecka. Takie fotografie zrobione przez rodziców w chwilach radości, podczas zabawy, mają najwięcej uroku.

To jeden z najbardziej ulubionych przez rodziców elementów naszej akcji. W czasie trwania głosowania nasi dziennikarze łączą się wideo z rodzinami dzieci i nagrywają rozmowy, w których mogą oni opowiedzieć o swoich pociechach. Dzieci także mogą wystąpić przed kamerą, a rodzice mogą dosłać więcej zdjęć, które zostaną wykorzystane do przygotowania wideopamiątki, która ukaże się w naszym serwisie i którą opublikujemy także na Facebooku.

Podobnie jak w poprzednich latach akcja Uśmiech Dziecka jest prowadzona w każdym województwie w Polsce. Zakończy ją ogólnopolski finał, w którym wezmą udział laureaci z każdego regionu - maluszki, dziewczynki i chłopcy. W tej galerii zobaczycie najmłodszych uczestników akcji. Wszyscy finaliści będą mieli takie same szanse na zwycięstwo rozpoczynając nową walkę o głosy.

Więcej informacji na temat akcji Głosu Wielkopolskiego znajdziesz TUTAJ

ZOBACZ TAKŻE:

Kaliski Tydzień Zdrowia. Kolorowy pochód przeszedł na Główny Rynek

Kaliski Tydzień Zdrowia. Kolorowy pochód przeszedł na Główny...

Tłumy bawiły się na festynie z okazji Dnia Dziecka w Szałem....

Dzień Dziecka w Kaliszu. Moc atrakcji na Polach Marsowych

Dzień Dziecka w Kaliszu. Moc atrakcji na Polach Marsowych ZDJĘCIA

Gmina Gołuchów. W Ośrodku Kultury Leśnej odbył się Festiwal ...

Dotacje na zabytki w Kaliszu. Jakie kwoty przyznał Sejmik Wo...


Obserwuj nas także na Google News

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na kalisz.naszemiasto.pl Nasze Miasto