W kolejnym sparingu KKS Kalisz przegrał 0:2 z pierwszoligową Wartą Poznań WIDEO

Warta Poznań - KKS Kalisz 2:0
Warta Poznań - KKS Kalisz 2:0 Warta Poznań
W kolejnym meczu sparingowym KKS Kalisz uległ pierwszoligowej Warcie Poznań 0:2. W końcu drugiej połowy za drugą żółtą kartkę musiał opuścić boisko Robert Tunkiewicz.

Obie bramki padły w końcówce drugiej połowy. W 80 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mateusz Wypych najpierw trafił piłką w słupek, ale skutecznie dobił swój strzał głową. Dwie minuty później w polu karnym KKS-u sfaulowany został Hubert Sobol, a „jedenastkę” pewnie wykorzystał Michał Żebrakowski.
Warta Poznań - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 2:0 (0:0)
1:0 Mateusz Wypych 80, 2:0 Michał Żebrakowski 83, z rzutu karnego.
Warta: T. Laskowski – Szymusik, Kieliba, Dejewski, Kiełb – Marciniak, Cierpka – Biegański, Janicki, Jakóbowski – Spławski oraz Syldatk – Wypych, Kieliba, Dejewski, Kiełb – Grobelny, Kalupa – Fadecki, Sobol, Napołow – Żebrakowski.
KKS: Adam Wasiluk - Damian Ślesicki, Mateusz Gawlik, Mateusz Żytko, zawodnik testowany, Mateusz Żebrowski, Pavlo Hordijczuk, Robert Tunkiewicz, Marcin Radzewicz, Gabriel Vidal Gonzalez, Ivan Vidal Gonzalez