Wiosna Cekowska. 242 biegaczy pokonało dystans 5 km. Zwyciężył Artur Kozłowski ZDJĘCIA (start i meta czas do 23:00)

Artur Kozłowski wygrał bieg główny XXIX Wiosny Cekowskiej
Artur Kozłowski wygrał bieg główny XXIX Wiosny Cekowskiej Mariusz Kurzajczyk
242 uczestników stanęło na starcie Biegu im. Adama Mariana Walczaka, rozgrywanego w ramach Wiosny Cekowskiej. Dystans 5 km najszybciej pokonał wielokrotny medalista mistrzostw Polski na długich dystansach Artur Kozłowski z Sieradza.

Artur Kozłowski zwyciężył ze sporą przewagą nad dwoma Ukraińcami - Bogdanem Semenowyczem i Artemem Kazbanem. Najszybszym kaliszaninem był szósty w open Adrian Drab. Wśród pań Ukrainka Valentyna Kiliarska wyprzedziła kaliszankę Karolinę Górną i swoją rodaczkę Katsiaryne Ptashuk.

Wiosna Cekowska. Zawodnicy z czasem powyżej 30 minut i odpoc...