Polecamy

Gadżety WOŚP popularne były już od pierwszych edycji © WOŚP
[2/44]

WOŚP kiedyś i dziś. Zdjęcia z finałów WOŚP pokazują jak zmieniała się Polska

Gadżety WOŚP popularne były już od pierwszych edycji. Minimalistyczne projekty kubków, koszulek itp były licytowane na aukcjach i rozdawane w trakcie koncertów.

Na zdjęciu jeden z najmłodszych uczestników pierwszych edycji wydarzenia. To dla niego grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. dodatkowo na kubku możemy zaobserwować starą wersję orkiestrowego serduszka.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w niedzielę po raz 29. Aż trudno uwierzyć, że to już ponad ćwierćwiecza z WOŚP. Jest taki styczniowy dzień, w którym wszyscy Polacy są razem. Jest taki niedzielny wieczór, w czasie którego dzieje się magia. Wolontariusze, sztaby, koncerty, licytacje i światełko do nieba to oczywiste punkty programu, ale orkiestra zmienia się na przestrzeni czasów. W tym roku pieniądze zbierane są do puszek, ale też przez aukcje internetowe. Akcja WOŚP nie trwa już jeden dzień, niektóre licytacje są dostępne do końca stycznia. Jedno jest pewne: wielkie serce Wielkiej Orkiestry Świąteczne Pomocy znowu zagra i poruszy serca milionów osób w Polsce na całym świecie. Jak wyglądały finały WOŚP kiedyś i dziś? Zapraszamy na sentymentalną podróż w czasie.

Najnowsze wiadomości

reklama