Wypadek w Piotrowie miał miejsce około godziny 16. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 54-letnia kobieta, kierująca fordem, jadąc od strony Dojutrowa, nie zatrzymała się przed znakiem stop i wjechała na skrzyżowanie. Prowadzony przez nią samochód uderzył w jadącego od strony Kalisza peugeota, którym kierował 36-letni mężczyzna.
Siła uderzenia była na tyle duża, że peugeot przemieścił się i uderzył w hyundaia, który z kolei zatrzymał się przed znakiem stop od strony Kokanina. Za kierownicą hyundaia siedział 73-latek.
- Do szpitala trafił kierowca hyundaia oraz pasażer forda. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej fordem. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie - mówi asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.
ZOBACZ TAKŻE:
Kalisz: Tragedia w kamienicy przy alei Wojska Polskiego. Zna...
Szałe: Dramatyczna akcja na zalewie pokrzywnickim. Wywróciła...
Polub nas na FB
Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?
Pisz do nas na: kalisz@naszemiasto.pl
lub zostaw nam wiadomość na facebooku
Obserwuj nas także na Google News
Szczepionka Johnson&Jonshon w Polsce wcześniej niż zakładano