Z Gwardią na remis

Daniel Kawczyński
Przygotowujący się do pierwszej rundy play-off, Colman Kalisz zremisował 2:2 w wyjazdowym sparingu z Gwardią Wrocław. Mecz został rozegrany w czterech setach.

-Z każdym meczem gramy coraz lepiej i jestem przekonany, że na fazę paly-off będziemy już dobrze i w pełni przygotowani – ma nadzieję, wiceprezes i drugi trener KS Colman – Andrzej Płócienniczak.

Kaliszanie nie najlepiej rozpoczęli jednak mecz we Wrocławiu i przegrali dwa pierwsze sety. W kolejnych odsłonach poprawili swoją grę, a kluczem do sukcesu okazał się atak oraz atomowa zagrywka, głównie w wykonaniu Adama Łukasika. Efekt – dwa wygrane partie i sparingowy remis 2:2

Przypomnijmy, że w pierwszej fazie play-off Colman będzie podejmował AZS UAM Poznań. Pierwsze dwa mecze zostaną rozegrane w dniach 11-12 marca w hali kampusu na Morasku.