Zawód astrolog. Sprawdź jak to jest wiedzieć więcej

Materiał informacyjny Astrolog Agata Dąbrowska
Udostępnij:

Pani Agata od zawsze czuła przyciąganie ze strony kart, już od dziecka miała intuicję i wyczucie do ludzi. Od najmłodszych lat była zafascynowana ezoteryką, dziś po wielu latach prowadzi swoją firmę i pomaga ludziom widzieć więcej.

Agata Dąbrowska zajmuje się szeroko pojętą astrologią i ezoteryką. Już jako mała dziewczynka nieustannie fascynowała się znaczeniem poszczególnych kart. Pasją zaraziła się od swojej cioci, której wróżenie z kart nie było obce. Przez lata doprowadziła swój fach do perfekcji, a wachlarz jej usług znacząco się poszerzał.

Pierwsze szlify zawodowe

Doświadczenie zdobyte w dzieciństwie zaowocowało nastoletnią praktyką wśród ciekawych przyszłości koleżanek.

- Gdy chodziłam do liceum koleżanki prosiły mnie żebym wyczytała w kartach co czeka je w przyszłości. Twierdziły, że powinnam zostać wróżką. Rodzice natomiast, powtarzali mi, że mam ogromną intuicję zawsze mówiłam im kto jest dobrym człowiekiem, a kto tylko udaje. Wśród moich koleżanek wyraźnie wyczuwałam, która jest szczera, a która to intrygantka. - wspomina pani Agata, astrolog.

Życie prywatne i rozpad małżeństwa

Po ukończeniu szkoły, świeżo upieczona mężatka podjęła pracę w biurze. Jednak brak kontaktu z ludźmi sprawił, że szybko wypaliła się na tym stanowisku. Zdobyła posadę przedszkolanki, a po urodzeniu dzieci, zajęła się handlem odzieżą. Przez cały ten czas nie porzuciła swojej pasji, wolny czas spędzała na samokształceniu się w dziedzinie ezoteryki. W międzyczasie, rozpadło się małżeństwo pani Agaty, zatem aby podreperować domowy budżet zajmowała się oprowadzaniem wycieczek w górach i w Niemczech. Ciągły brak wiary w swoje siły owocował sesjami wróżbiarskimi wśród koleżanek, które temat przyszłości i przeszłości przyciągał jak magnes. Karty nabierały tempa, a wraz z nimi pojawili się klienci.

- Aby przekonać się czy jestem na właściwej drodze, postanowiłam przetestować swoje umiejętności podczas wizyt moich znajomych. Zaczęłam zadawać im szczegółowe pytania na temat przeszłości, którą odczytywałam w kartach. Kobiety twierdząco odpowiadały na moje dociekanie. Klientów przybywało, a ja poczułam, że jestem w swoim żywiole. - mówi specjalistka.

Własna firma i sukces w biznesie

Ośmielona zdobytym doświadczeniem, pani Agata w 2006 roku otworzyła swoją firmę – Astromag. Tym samym od wielu lat zagłębia się w życiorysy swojej klienteli, która nieustannie chce znać odpowiedź na nurtujące ją pytania. Kobiety pytają jak potoczą się losy ich dzieci, mężczyźni chcą wiedzieć czy dokonali właściwego wyboru partnerki. Ludzi intryguje też ich sytuacja zawodowa. Nie zawsze jednak szukający odpowiedzi stosują się do rad przekazanych przez karty. Astrolog zaznacza, że aby odczarować los trzeba wykonać konieczną pracę i zmienić postępowanie, które gmatwa nici naszego losu.

- Kłopot z ludźmi jest taki, że nie słuchają rad wróżby. Nie wiedzą, że ich los spoczywa w ich rękach, że podejmowane decyzje przynoszą konsekwencje - nie zawsze miłe. Moje ostrzeżenia traktują jakby ich nie dotyczyły możliwości, o których mówię. Nagminnie znajduję się w sytuacji, kiedy ostrzegam klientkę przed złym zainwestowaniem uczuć – wiem, że mężczyzna, którego wybrała ma problem alkoholowy - ona jednak nie przyjmuje tego do świadomości i twierdzi, że po ślubie on się zmieni. Czasami udaje mi się przekonać klienta do wyboru innej drogi życiowej co owocuje wielkim sukcesem w sferze prywatnej - wyjaśnia Pani Agata.

Jak opisuje astrolog, ludziom często trzeba uświadamiać, że karty nie dają 100% pewności następstwa widzianych w nich wydarzeń, one ukazują wachlarz możliwości, które mogą nastąpić. To, jaką ścieżkę wybierzemy zależy od nas samych. Wielokrotnie wpływ na ostateczny efekt ma zmiana w osobowości klienta, praca wykonana nad sobą, wyeliminowanie szkodliwych czynników powodujących stałe niepowodzenie w miłości i pracy.

- Aby wróżba się spełniła czasem trzeba rozpocząć prace nad sobą. Jak w przypadku jednej z moich klientek, która chciała wiedzieć czy spotka ją miłość. W kartach widziałam u jej boku miłego, dobrze sytuowanego mężczyznę, jednak przeznaczenie mogło się wypełnić jedynie jeśli dziewczyna uwierzy w siebie, przestanie czerpać z pesymistycznego nastawienia do życia, zapomni o urazach do ludzi i zacznie ich lubić. Czy podejmie dobrą decyzję zależy od niej – zauważa astrolog.

Pani Agata zajmuje się ezoteryką i astrologią od 30 lat. Ze swojej pracy nadal czerpie ogromną przyjemność i satysfakcję. Pomaganie ludziom postawionym przed dylematami życiowym, stało się jej codziennością.

Jeśli czujesz, że twoje życie się nie układa, włada tobą nieustający lęk, wybierasz toksycznych partnerów. Twoi rodzice mają zdecydowanie zbyt duży wpływ na twoje życie, atmosfera w pracy cię dusi, a w twojej rodzinie występują klątwy i przekleństwa – zgłoś się do pani Agaty, która specjalizuje się nie tylko we wróżeniu, ale zajmuje się też ustawieniami Hellingera, oczyszczaniem energetycznym, ściąganiem złej energii, odczynianiem uroków. Oczyszczaniem energetycznym domów i biur, aby przynosiły szczęście i powodzenie.

https://www.facebook.com/agata.dabrowska.9028/about

Dodaj ogłoszenie