Zawodnicy Kaliskiego Towarzystwa Szachowego zdobyli srebrne medale Szkolnych Mistrzostw Europy

Zawodnicy Kaliskiego Towarzystwa Szachowego zdobyli srebrne medale Szkolnych Mistrzostw Europy. Na podium stanęli Tymon Ochędzan (grupa do lat 13) oraz Oskar Dixa (grupa do lat 15).

W Krakowie zakończyły się Szkolne Mistrzostwa Europy w szachach, w których startowali zawodnicy Kaliskiego Towarzystwa Szachowego: Filip Ochędzan, Tymon Ochędzan, Oskar Dixa i Szymon Skurniak. Srebrne medale wywalczyli Tymon Ochędzan (grupa do lat 13) oraz Oskar Dixa (grupa do lat 15).

Pozostali dwaj kaliszanie także spisali się znakomicie: Szymon Skurniak zajął siódme miejsce grupie do lat 15, a Filip Ochędzan 13 miejsce w grupie do lat 7.