Zawody wędkarskie Koła PZW WSK Kalisz [FOTO]

Elżbieta Bielewicz
Zawody wędkarskie rozegrano 6 maja w Murowańcu
Zawody wędkarskie rozegrano 6 maja w Murowańcu PZW WSK Kalisz
Zawody wędkarskie zaliczane do Grand Prix Koła PZW WSK Kalisz zostały rozegrane w sobotę, 6 maja na zbiorniku Murowaniec. Ze względu na dużą liczbę uczestników – 75, zawody rozegrano w systemie sektorowym.

Sędzią głównym zawodów był Zbigniew Górka, pomagali mu: Przemysław Górka, Sławomir Ast, Mirosław Musielak, Jerzy Wolny, Zbigniew Trębaczkiewicz, Piotr Janaszczyk.

Zwycięzcą zawodów wędkarskich w Murowańcu został Grzegorz Lenczewski (5805pkt. zwycięzca sektora C), drugi był Radosław Janaszczyk - (3960 pkt. zwycięzca sektora B), trzecie miejsce zajął Grzegorz Bilski (zwycięzca sektora A). Najlepsi otrzymali puchary i upominki ufundowane przez Koło WSK Kalisz, a dodatkową statuetkę za największą rybę (ponad 2 kg leszcza) otrzymał Jarosław Szczepański.

Władze Koło PZW przy WSK Kalisz informują, że 20 maja odbęda się Spinningowe Mistrzostwa Koła. Zawody wędkarskie zostaną rozegrane na "żywej rybie" zgodnie z zasadami sportu kwalifikowanego. Sektor zawodów to zbiornik Szałe na cyplu w miejscowości Trojanów. Zbiórka nad wodą o godz.: 6:00 do 6:15. Zapisy oraz wpłata 10zł (dobrowolna wpłata na konsumpcję) do dnia 18 maja.