Calisia tylko zremisowała z Odrą Opole

Calisia tylko zremisowała z Odrą 1:1
Calisia tylko zremisowała z Odrą 1:1 Mariusz Kurzajczyk
Calisia Kalisz zremisowała 1:1 z Odrą Opole, choć do przerwy przegrywała 0:1. Remis w sumie szczęśliwy, bo rywale mieli więcej okazji bramkowych. Sytuacja kaliszan w tabeli II ligi nadal jest niewesoła.

Calisia zasłużenie przegrywała od 32 minuty, kiedy to Litwin Donatas Nakrosius pokonał Konrada Forenca. Przyjezdni mieli przewagę i okazje bramkowe, których wcześniej nie wykorzystali Sebastian Deja i Nakrosius.

Na ich ataki Calisia odpowiedziała akcją Andrey'a Atanasova, który dokładnie zagrał piłkę do Christiana Nnamaniego. Niestety, Nigeryjczyk spudłował.

Po przerwie nadal więcej z gry miała Odra, ale ze strzałami rywali świetnie radził sobie bramkarz Calisii. Konrad Forenc obronił trzy groźne uderzenia m.in. Mateusza Cielucha.

Calisia wyrównała po dość przypadkowym zagraniu w polu karnym ręką Adriana Żmiji i jedenastce Ivelina Kostova.

Calisia Kalisz - Odra Opole 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Donatas Nakrosius (32), 1:1 Ivelin Kostov (77 - karny).
Calisia: Forenc - Fechner, Gawlik, Król, Paczkowski - Nnamani (80 Józefiak), Bedronka, Cieślak (78. Stoytchev), Kostov, Kimura (85 Zając) - Atanasov (68 Wandzel).