KKS blisko gry w barażach o czwartą ligę

Daniel Kawczyński
KKS Włókniarz 1925 Kalisz dzięki wygranej 1:0 nad Pogonią Trębaczów potrzebuje już tylko jednego zwycięstwa, by awansować do baraży o czwartą ligę.

W Trębaczowie KKS od samego początku przeważał i stwarzał okazje, którym brakowało celności i pomysłowego wykończenia. Tak było do 39.minuty, kiedy zamieszanie w polu karnym wykorzystał Stanisław Walczyński i KKS objął prowadzenie. Tuż przed przerwą mógł wygrywać 2:0 za sprawą Macieja Zaparta. Jednak podanie po którym padł gol zostało wykonane zza linii końcowej, co wychwycił arbiter.

Druga połowa także przebiegała pod dyktando gości. Tuż po wznowieniu dobrą szansę zmarnował Daniel Armatys. W końcówce zapachniało remisem, gdy jeden z napastników rywala miał przed sobą tylko Macieja Trzeciaka. Bramkarz KKSu popisał się świetną interwencją i tym samym uratował komplet oczek.

Pogoń Trębaczów – KKS Włókniarz 1925 0:1 (0:1)