KKS II Kalisz - Centra Ostrów Wielkopolski. Wysokie zwycięstwo kaliszan. ZDJĘCIA, FILM

KKS II Kalisz - Centra Ostrów 5:1
KKS II Kalisz - Centra Ostrów 5:1 KKS Kalisz
Rezerwy KKS Kalisz wzmocnione kilkoma graczami pierwszej drużyny rozgromiły 5:1 wyżej notowaną Centrę Ostrów Wielkopolski. Co ciekawe, gospodarze nie wykorzystali dwóch rzutów karnych!

Już w 3. minucie arbiter Michalina Diakow podyktowała rzut karny dla KKS-u po faulu na Andrzeju Kaszubie. Jedenastki nie wykorzystał Mateusz Majewski, a po dobitce Mateusza Wysokińskiego piłka trafiła w słupek.

W 27. minucie Centra objęła prowadzenie po strzale Jakuba Kłobuska. Po chwili Majewski strzelił w słupek. Więcej szczęścia KKS-iacy mieli po przerwie.

W 54. minucie wyrównał Nikodem Zawistowski, a po chwili trafił także Wysokiński. Kolejne gole zdobywali Maurycy Przybył i Bartosz Waleńcik. Ta ostatnia to dobitka po niewykorzystanym rzucie karnym. Wynik ustalił Wiktor Walczak.

KKS Kalisz II – Centra Ostrów Wielkopolski 5:1 (0:1)

0:1 Jakub Kłobusek 27, 1:1 Nikodem Zawistowski 54, 2:1 Mateusz Wysokiński 57, 3:1 Maurycy Przybył 67, 4:1 Bartosz Waleńcik 72, 5:1 Wiktor Walczak 74.
KKS Kalisz II: Maciej Krakowiak – Kacper Dudek, Bartosz Waleńcik, Andrzej Kaszuba (61. Krzysztof Idźczak), Mateusz Majewski (61. Wiktor Walczak), Mateusz Wysokiński (61. Adam Zadka), Maurycy Przybył (79. Michał Ozdowski), Nikodem Zawistowski (61. Jakub Kieliba), Wiktor Smoliński, Mikołaj Wyborny, Jakub Zachara.