KKS traci punkty

Daniel Kawczyński
KKS Włókniarz 1925 Kalisz po raz kolejny zlekceważył przeciwnika, lecz tym razem miał mniej szczęścia i tylko zremisował 1:1 z GKS-em Jaraczewo.

KKS przeważał na murawie, lecz to gospodarze mieli lepsze sytuacje. Dobrze między słupkami spisywał się jednak Maciej Trzeciak. W 36.minucie mógł jednak mówić o szczęściu, gdy Mirosław Gajka trafił w słupek z rzutu karnego.

W drugiej połowie podopieczni Mariusza Kaczmarka mieli wiele problemów z wyprowadzeniem akcji. Znacznie lepiej szło to przeciwnikom, którzy w 69.minucie niespodziewanie wyszli na prowadzenie. Wspaniałego gola z rzutu wolnego zdobył Dawid Małecki, a Trzeciak nie miał w tej sytuacji nic do powiedzenia. KKS szybko ruszył do ataku i w 82.minucie był już remis. Z lewej **strony Konrad Chojnacki popisał się dobrą wrzutką, a akcję zamknął Jacek Rosadziński. Śmiało można było pokusić się o zwycięstwo, ale Daniel Armatys** nie wykorzystał klarownej okazji.

Niestety na wpadce skorzystała Barycz Janków Przygodzki, która ograła Koronę Pogoń Stawiszyn 2:1 i powiększyła przewagę do dwóch oczek. KKS nadal jest trzeci. Powodów do zadowolenia jednak nie ma, a na domiar złego kontuzji doznali Karol Kiełbik i Maciej Zapart.

GKS Jaraczewo - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1:1 (0:0)