Lech Rypin - Unia Wąbrzeźno 0:1 (0:0)
Gol: Jakub Nowak 49'
Piłkarze Lecha Rypin przystępowali do meczu w znakomitych nastojach. W poprzedniej kolejce podopieczni Szymona Moszczyńskiego wygrali na wyjeździe 5:0 z Chełminianką Chełmno. Unia Wąbrzeźno tydzień temu również mogła cieszyć się z trzech punktów, po domowej wygranej z Pomorzaninem Toruń.
Czytaj także
O wyniku sobotniego meczu w Rypinie zadecydowała sytuacja z początku drugiej połowy, gdy arbiter podyktował rzut karny dla gości z Wąbrzeźna. Do piłki podszedł Jakub Nowak i pewnym strzałem pokonał golkipera Lecha.
Tabela po 8. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej
- Wda Świecie 8 24 30-4
- Chemik Bydgoszcz 8 19 24-1
- Start Pruszcz 8 20 26-6
- Tłuchowia Tłuchowo 8 16 18-8
- Sparta Brodnica 8 16 23-18
- Pomorzanin Serock 8 15 16-7
- Cuiavia Inowrocław 8 11 14-10
- Unia Wąbrzeźno 8 11 6-11
- Lech Rypin 8 11 11-9
- Kujawianka Izbica Kuj. 8 10 14-14
- Pogoń Mogilno 8 10 23-14
- Orlęta Aleksandrów Kuj. 8 9 12-18
- Chełminianka Chełmno 8 7 5-25
- Łokietek Brześć Kuj. 8 7 10-16
- Noteć Łabiszyn 8 6 13-24
- Polonia Bydgoszcz 8 5 8-17
- Pomorzanin Toruń 8 3 6-26
- Lider Włocławek 8 0 7-39
Klasyfikacja strzelców po 8. kolejce 4. ligi
- Michał Kalitta (Wda Świecie) - 11
- Brendon Pereira (Sparta Brodnica) - 8
- Grzegorz Adamski (Noteć Łabiszyn) - 7
- Adam Kozłowski (Pogoń Mogilno) - 6
- Norbert Rościszewski (Pogoń Mogilno) - 6
- Oskar Semeniuk (Pomorzanin Serock) - 6
- Maciej Tuptyński (Sparta Brodnica) - 6
- Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 5
- Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 5
- Maciej Górzyński (Start Pruszcz) - 5
- Mateusz Zbiranek (Start Pruszcz) - 5
- Dawid Kieplin (Tłuchowia Tłuchowo) - 5
- Bartłomiej Świątek (Pomorzanin Serock) - 4
- Dmytro Chernushkin (Start Pruszcz) - 4
- Dawid Marciniak (Tłuchowia Tłuchowo) - 4
- Damian Rybacki (Wda Świecie) - 4
- Paweł Słaby (Wda Świecie) - 4
- Marcel Strzyżewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
- Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
- Kamil Kuropatwiński (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
- Martyn Trędewicz (Lech Rypin) - 3
- Sebastian Fido (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
- Wiktor Mrówczyński (Pogoń Mogilno) - 3
- Mateusz Rościszewski (Pogoń Mogilno) - 3
- Arkadiusz Piskorski (Polonia Bydgoszcz) - 3
- Jakub Krukowski (Start Pruszcz) - 3
- Bartosz Czerwiński (Start Pruszcz) - 3
- Oskar Januszewski (Wda Świecie) - 3
- Piotr Siekirka (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Łukasz Pikalski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Konrad Klatecki (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Jakub Czesiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Wiktor Majchrzak (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Mariusz Miłek (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Gabriel Silva (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Damian Zagórski (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Łukasz Galanciak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
- Stanisław Łojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
- Adrian Kowalski (Lider Włocławek) - 2
- Nikolas Brzeziński (Lider Włocławek) - 2
- Erwin Mętlewicz (Łokietek Brześć Kujawski) - 2
- Damian Kacperski (Łokietek Brześć Kujawski) - 2
- Szymon Bołkowiec (Łokietek Brześć Kujawski) - 2
- Mikołaj Winiecki (Noteć Łabiszyn) - 2
- Oksar Andrzejewski (Polonia Bydgoszcz) - 2
- Adam Łotoszyński (Polonia Bydgoszcz) - 2
- Samuel Gerc (Pomorzanin Toruń) - 2
- Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 2
- Damian Stasikowski (Start Pruszcz) - 2
- Wiktor Majer (Start Pruszcz) - 2
- Aron Maciejewski (Unia Wąbrzeźno) - 2
- Jakub Ratkowski (Wda Świecie) - 2
- Patryk Kozłowski (Wda Świecie) - 2
- Hubert Maciąg (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 2
- Miguel Edelino (Tłuchowia Tłuchowo) - 2
- Dawid Rogulski (Chełminianka Chełmno) - 1
- Dawid Bocian (Chełminianka Chełmno) - 1
- Dawid Szpankiewicz (Chełminianka Chełmno) - 1
- Paweł Zieliński (Chełminianka Chełmno) - 1
- Mateusz Skowroński (Chełminianka dla Tłuchowii) - 1
- Jan Rogowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Dawid Zaborowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Mariusz Kryszak (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Patryk Wiśniewski (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Łukasz Chruścicki (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Kacper Wojtyszyn (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Marcin Bykowski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Artur Gajda (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Denys Shmatov (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Bartłomiej Mielczarek (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Oleg Tabaka (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Radosław Rybka (Lech Rypin) - 1
- Szymon Koziatek (Lech Rypin) - 1
- Julian Kolbus (Lech Rypin) - 1
- Wiktor Wojciechowski (Lider dla Pomorzanina S.) - 1
- Igor Trzciński (Lider Włocławek) - 1
- Jan Dobko (Lider Włocławek) - 1
- Bartosz Czyżewski (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Marcin Pałczyński (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Kacper Wienconek (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Piotr Szczęsny (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Mateusz Krajewski (Noteć Łabiszyn) - 1
- Marcin Słowiński (Noteć Łabiszyn) - 1
- Grzegorz Kaniecki (Noteć Łabiszyn) - 1
- Łukasz Żuchowski (Noteć Łabiszyn) - 1
- Kieran Ollivierre (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Łukasz Witucki (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Jakub Budzisz (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Maciej Murawski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Remigiusz Wojnowski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Marcel Wcisło (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Marcin Kaliski (Pogoń Mogilno) - 1
- Krzysztof Chojnacki (Pogoń Mogilno) - 1
- Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 1
- Kacper Lewandowski (Pogoń Mogilno) - 1
- Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 1
- Robert Frasz (Polonia B. dla Kujawianki) - 1
- Krzysztof Szal (Pomorzanin Serock) - 1
- Aleksander Zieliński (Pomorzanin Serock) - 1
- Antoni Chylewski (Pomorzanin Serock) - 1
- Radosław Mik (Pomorzanin Serock) - 1
- Wiktor Kaszyński (Pomorzanin T. dla Chemika) 1
- Jakub Sajda (Pomorzanin Toruń) - 1
- Wojciech Wołk (Pomorzanin Toruń) - 1
- Robert Wesołowski (Pomorzanin Toruń) - 1
- Gabor Grabowski (Sparta Brodnica) - 1
- Łukasz Ciechowski (Sparta Brodnica) - 1
- Bartosz Kaczyński (Sparta Brodnica) - 1
- Krystian Janczak (Sparta Brodnica) - 1
- Dawid Hinz (Sparta Brodnica) - 1
- Kacper Dzwonkowski (Sparta Brodnica) - 1
- Jakub Bojar (Sparta Brodnica) - 1
- Damian Argalski (Sparta dla Lidera) - 1
- Oleksandr Ovsiak (Start Pruszcz) - 1
- Dawid Duma (Start Pruszcz) - 1
- Seweryn Truskolaski (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Jarosław Kułaga (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Mariusz Cichowlas (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Donavan Ferreira (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Alan Czerwiński (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Sebastian Wiśniewski (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Damian Orzechowski (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Mikołaj Wojdak (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Tymoteusz Majka (Wda Świecie) - 1
- Jakub Węgrzyn (Wda Świecie) - 1
- Damian Gross (Chełminianka Chełmno) - 1
- Kacper Klimkiewicz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Alan Majerski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Ariel Jastrzembski (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Szymon Maziarz (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Mateusz Wodziński (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Wiktor Wojciechowski (Lider dla Wdy) - 1
- Patrick Kasaira (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Maciej Sieradzki (Polonia Bydgoszcz) - 1
- Maksymilian Wołczek (Pomorzanin Serock) - 1
- Marek Piątkowski (Pomorzanin Toruń) - 1
- Adrian Bieńkowski (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Jakub Nowak (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Szymon Kozłowski (Wda Świecie) - 1
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?