Lech zremisował z Kotwicą 1:1 na zakończenie sezonu

Bartosz Ślusarski zdobył wyrównującego gola
Bartosz Ślusarski zdobył wyrównującego gola W. Wylegalski
W meczu z okazji otwarcia stadionu imienia Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu Lech Poznań zremisował z miejscową Kotwicą 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Piotr Dubiela, wyrównał Bartosz Ślusarski.

Najpierw, po faulu Bartosza Bosackiego, rzut karny wykorzystał najbardziej doświadczony zawodnik gospodarzy Piotr Dubiela.

Kolejorz wyrównał natychmiast. W 21. min. Seweryn Gancarczyk wypatrzył w polu karnym Bartosza Ślusarskiego, a ten nie miał kłopotów ze skierowaniem piłki do siatki.

Po przerwie poznaniacy atakowali, jednak lepszą okazję do zdobycia bramki mieli gospodarze. W 64. min. we własnym polu karnym faulował Tomasz Kędziora, jednak Dubiela strzelił zdecydowanie gorzej niż w pierwszej połowie i Grzegorz Kasprzik obronił.

Po tym meczu lechici udają się na trzytygodniowe urlopy. Do zajęć wrócą 27 czerwca.

Kotwica Kołobrzeg - Lech Poznań 1:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Piotr Dubiela (20-karny), 1:1 Bartosz Ślusarski (21).
Lech: Kotorowski (27. Burić, 55. Kasprzik) - Kędziora, Bosacki (53. Jasiński), Kamiński, Gancarczyk - Golla, Wołąkiewicz (41. Djurdjević) - Kiełb, Mikołajczak (57. Kowalczuk), Ślusarski (57. Kapsa) - Ubiparip.