Spis treści
- II Liceum Ogólnokształcące
- Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20
- Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9
- Publiczne Przedszkole nr 21
- Publiczne Przedszkole nr 22
- Publiczne Przedszkole nr 23
- Publiczne Przedszkole nr 24
- Publiczne Przedszkole nr 26
- Publiczne Przedszkole nr 6
- Publiczne Przedszkole nr 8
- Siedziba Rady Osiedla Lenartowice
- Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej Miejsce Kłodnickie
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18)
- Zespół Szkół Specjalnych
Wybory samorządowe 2024 - kiedy i w jakich godzinach odbywa się głosowanie?
Wybory samorządowe przebiegają w głosowaniu tajnym oraz są powszechne i bezpośrednie. Głosowane odbywa się w lokalach wyborczych, które są otwarte od godz. 7:00 do godz. 21:00 w dniu wolnym od pracy. Zdarzają się wyjątkowe sytuacje, kiedy godziny otwarcia lokali zostaną wydłużone. O takich zdarzeniach pojawia się zawsze informacja.
- Co trzeba zabrać ze sobą na wybory?
Aby wziąć udział w głosowaniu, należy wziąć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem. Nie musi to być dowód osobisty, akceptowalne są również inne tego typu dokumenty, takie jak prawo jazdy, legitymacja studencka lub szkolna czy też paszport. Można się także wylegitymować za pomocą aplikacji mObywatel lub mLegitymacja.
Może Cię zainteresować
Druga tura wyborów samorządowych 2024 w Kędzierzynie-Koźlu
Druga tura wyborów samorządowych nie odbywa się we wszystkich miejscowościach w Polsce. Dogrywka potrzebna jest tylko tam, gdzie żadnemu kandydatowi nie udało się zdobyć więcej niż połowy ważnie oddanych głosów.
Ponowne głosowanie odbywa się po 14-stu dniach od pierwszego głosowania.
Lokale wyborcze dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźla
Oto lista lokali wyborczych dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźla. Znajdź ulicę, przy której mieszkasz i numer budynku, a dowiesz sie, gdzie możesz zagłosować podczas wyborów.
adres: Aleja Jana Pawła II 27, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 17
- Osiedle Śródmieście-część osiedla, w skład której wchodzą Aleja Jana Pawła II-numery nieparzyste od 19 do 37 i numery parzyste od 16 do 38E
- Aleja Ignacego Lisa
- Aroniowa
- Astrów
- Bałtycka
- Henryka Dąbrowskiego
- Grunwaldzka-numery nieparzyste od 1 do 69 i numery parzyste od 2 do 66
- Jagodowa
- Jarzębinowa
- Doktora Judyma
- Kanałowa
- Kościelna
- Malinowa
- Miła
- Morelowa
- Nowa
- Parkowa
- Piękna
- Pionierów-numery nieparzyste od 1 do 3f
- Plac Młodzieży
- Pogodna
- Poprzeczna
- Poziomkowa
- Północna
- Przyjemna
- Kazimierza Pułaskiego
- Zamknięta
- Zaścianek
- Zgodna
adres: Skarbowa 10, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 6
- Osiedle Stare Miasto-część osiedla, w skład której wchodzą Antoniego Czechowa
- dr. Wojciecha Czerwińskiego
- Isaaka Dunajewskiego
- Garncarska
- 24 Kwietnia
- Bolesława Limanowskiego
- Lwowska
- Plac Raciborski
- Racławicka
- Franklina Delano Roosevelta
- Henryka Sienkiewicza
- Skarbowa
- Marii Skłodowskiej-Curie
- Jana Smolenia
- Spółdzielców
- Stara Odra
- Targowa
- Osiedle Południe-cały obszar osiedla w skład której wchodzą Cmentarna
- Głubczycka
- Klonowa
- Waleriana Łukasińskiego
- Raciborska
- Wiklinowa
- Wrzosowa
adres: Wyzwolenia 7b, 47-225 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 26
- Osiedle Blachownia-cały obszar osiedla, w skład którego wchodzą Władysława Broniewskiego
- Marka Hłaski
- Kornela Makuszyńskiego
- Niepodległości
- Władysława Reymonta
- Juliana Tuwima
- Wyzwolenia
- Zwycięstwa
II Liceum Ogólnokształcące
adres: Jana Matejki 19, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 15
- Osiedle Śródmieście-część osiedla, w skład której wchodzą Aleja Jana Pawła II-numery nieparzyste od 1 do 17 i numery parzyste od 2 do 14
- Konstantego Damrota-numery nieparzyste od 1 do 9a i numery parzyste od 2 do 24b
- Dworcowa
- Jana Dzierżonia
- Aleksandra Głowackiego
- Krótka
- Jana Matejki
- Karola Miarki
- Plac Grunwaldzki
- Plac Wolności
- Powstańców
- Pusta
- Słoneczna
- Romualda Traugutta
- Wąska
adres: Główna 54, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 1
- Osiedle Rogi-cały obszar osiedla w skład którego wchodzą Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
- Błękitna
- Bukowa
- Księdza Stanisława Dutki
- Główna
- Kamienna
- Kosynierów
- Lasoki
- Łąkowa
- Polskich Noblistów
- Ptasia
- Rajska
- Rybarze
- Stawowa
- Stoczniowców
- mjr Henryka Sucharskiego
- Wodna
- Zacisze
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20
adres: Archimedesa 25, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 2
- Osiedle Zachód-część osiedla, w skład której wchodzą Archimedesa-numery nieparzyste od 17 do końca i numery parzyste od 10 do końca
- Artylerzystów
- Gazowa
- Grenadierów
- Zbigniewa Herberta
- Tadeusza Jasińskiego
- Kanonierów
- Jana Kochanowskiego
- Kolejowa
- Koszarowa
- Ignacego Łukasiewicza-numery nieparzyste od 17 do końca i numery parzyste od 8 do końca
- Juliana Ursyna Niemcewicza
- Pokucie
- Saperska
- Słowiańska
- Świętojańska
- Zawiszy Czarnego
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
adres: Tadeusza Kościuszki 41, 47-224 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 9
- Osiedle Pogorzelec-część osiedla, w skład której wchodzą Aleja Armii Krajowej
- Fryderyka Chopina
- Koszykowa
- Kozielska
- Juliusza Ligonia-numery nieparzyste od 33 do 35 oraz numery parzyste od 36 do 38
- Doktora Anatola Majchera
- Młyńska
- Stanisława Moniuszki
- Odrzańska
- Ignacego Paderewskiego
- Stara
- Tartaczna
- Henryka Wieniawskiego
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10
adres: Szkolna 3, 47-225 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 28
- Osiedle Przyjaźni – cały obszar osiedla, w skład którego wchodzą 1 Czerwca
- Boczna
- Energetyków
- Ludowa
- Owocowa
- Pod Dębami
- Przyjaźni
- Stara Droga
- Stara Śluza
- Szkolna
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11
adres: Aleja Partyzantów 30, 47-224 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 12
- Osiedle Pogorzelec-część osiedla, w skład której wchodzą Aleja Róż
- Bławatków
- Bratków
- Goździków
- Konwalii
- Krokusów
- Niezapominajek
- Plac Pamięci Rodła
- Piotra Skargi-numery nieparzyste od 15 do końca i numery parzyste od 24 do końca
- Sosnowa
- Zielona
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12
adres: Grzegorza Piramowicza 30, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 5
- Osiedle Stare Miasto-część osiedla, w skład której wchodzą Anny
- Bohaterów Westerplatte
- Norberta Bończyka
- Xawerego Dunikowskiego-numery nieparzyste od 23 do końca i numery parzyste od 14 do końca
- Karpacka
- Marii Konopnickiej
- Józefa Ignacego Kraszewskiego
- Ignacego Łukasiewicza-numery nieparzyste od 1 do 15 i numery parzyste od 2 do 6
- Pamięci Sybiraków
- Piastowska-numery nieparzyste od 1 do 25 i numery parzyste od 2 do 14
- Grzegorza Piramowicza
- Plac Rady Europy
- Władysława Planetorza
- Józefa Poniatowskiego
- Portowa-numery nieparzyste od 1 do 35 i numery parzyste od 2 do 36
- Rynek
- Sądowa
- Wyspa
- Zamkowa
- Gabrieli Zapolskiej
- Złotnicza
- Stefana Żeromskiego
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12
adres: Piastowska 30, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 4
- Osiedle Zachód-część osiedla, w skład której wchodzą Archimedesa-numery nieparzyste od 1 do 15 i numery parzyste od 2 do 8C
- Józefa Balwirczaka
- Piastowska-numery nieparzyste od 27 do końca i numery parzyste od 16 do końca
- Stolarska
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15
adres: Karola Szymanowskiego 19, 47-206 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 8
- Osiedle Kłodnica-część osiedla, w skład której wchodzą Józefa Chełmońskiego
- Czeremchowa
- Elewatorowa
- Aleksandra Gierymskiego
- Artura Grottgera
- Grzybowa
- Jasna
- Kasztanowa
- Kłodnicka-numery nieparzyste od 33 do końca i numery parzyste od 30 do końca
- Kłosowa
- Juliusza Kossaka
- Krzywa
- Leśnicka
- Jacka Malczewskiego
- Marynarska
- Piotra Michałowskiego
- Młynarska
- Gabriela Narutowicza
- Pocztowa
- Portowa-numery nieparzyste od 37 do końca i numery parzyste od 38 do końca
- Sportowa
- Szantowa
- Karola Szymanowskiego
- Wandy
- Żeglarska
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16
adres: Sławięcicka 96, 47-230 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 31
- Osiedle Sławięcice-cały obszar osiedla, w skład którego wchodzą 8 Marca
- Adama Asnyka
- Bajkowa
- Stefana Batorego
- Ignacego Daszyńskiego
- Edwarda Dembowskiego
- ks. Amanda Droni
- Josepha Von Eichendorffa
- Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
- Poli Gojawiczyńskiej
- Kameralna
- Jana Kasprowicza
- Roberta Kocha
- Hugo Kołłątaja
- Książąt Opolskich
- Mała
- Naftowa
- Niezdrowicka
- Władysława Orkana
- Powstańca Filipa Pieli
- Kazimierza Przerwy Tetmajera
- Aleksandra Puszkina
- Sadowa
- Serdeczna
- Sławięcicka
- Spacerowa
- Stanisława Staszica
- Strzelecka
- Szczęśliwa
- ks. Piotra Ściegiennego
- Świerkowa
- Księdza Jana Twardowskiego
- Kornela Ujejskiego
- Walerego Wróblewskiego
- Wydmowa
- Zielna
- Narcyzy Żmichowskiej
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
adres: Mieszka I 4, 47-232 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 23
- Osiedle Piastów-Powstańców Śląskich część osiedla, w skład której wchodzą Aleja Jana Pawła II-numery nieparzyste od 39 do końca i numery parzyste od 50 do końca
- Dobrawy
- Królowej Jadwigi-numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 2 do 8
- Mieszka I
- Przemysława II
- Bolesława Śmiałego
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
adres: Mieszka I 4, 47-232 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 24
- Osiedle Piastów-Powstańców Śląskich część osiedla, w skład której wchodzą Adama Benisza
- Karola Gajdzika
- Wojciecha Korfantego
- Augustyna Kośnego
- Królowej Jadwigi-numery parzyste od 10 do końca
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
adres: Ignacego Mościckiego 14, 47-223 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 25
- Osiedle Azoty-cały obszar osiedla, w skład którego wchodzą Chemików
- Dąbrowa Leśna
- Gliwicka – numer 31
- Władysława Grabskiego
- Jordanowska
- Mostowa
- Ignacego Mościckiego
- Józefa Piłsudskiego
- Ludwika Waryńskiego
- Wincentego Witosa
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
adres: Tadeusza Kościuszki 41, 47-224 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 11
- Osiedle Pogorzelec-część osiedla, w skład której wchodzą Cicha
- Dębowa
- Józefa Elsnera
- Gliwicka-numery nieparzyste od 1 do 29 i 31A oraz numery parzyste od 2 do końca
- Jana Kilińskiego
- Tadeusza Kościuszki-numery nieparzyste od 21 do końca oraz numery parzyste od 14 do końca
- Kwiatowa
- Adama Mickiewicza
- Czesława Miłosza
- Cypriana Kamila Norwida
- Elizy Orzeszkowej
- Przechodnia
- Juliusza Słowackiego
- Żwirki i Wigury
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6
adres: 1 Maja 3, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 16
- Osiedle Śródmieście-część osiedla, w skład której wchodzą Konstantego Damrota-numery nieparzyste od 11 do końca i numery parzyste od 26 do końca
- 11 Listopada
- 1 Maja-numery nieparzyste od 1 do 7 i numery parzyste od 2 do 12D
- Pionierów-numery parzyste od 2 do 4a
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9
adres: Jurija Gagarina 3, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 19
- Osiedle Śródmieście-część osiedla, w skład której wchodzą Jurija Gagarina
- Harcerska-numery nieparzyste od 13 do końca i numery parzyste od 12 do końca
- Wojska Polskiego
Publiczne Przedszkole nr 21
adres: Filtrowa 13, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 3
- Osiedle Zachód-część osiedla, w skład której wchodzą Bolesława Chrobrego
- Filtrowa
- Generalska
- Husarska
- Kadetów
- Mikołaja Kopernika
- Zygmunta Krasińskiego
- Mikołaja z Koźla
- Gustawa Morcinka
- Pancernych
- Emilii Plater
- Polna
- Przytulna
- Leopolda Staffa
- Synów Pułku
- Życzliwa
Publiczne Przedszkole nr 22
adres: 9 Maja 4, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 20
- Osiedle Śródmieście-część osiedla, w skład której wchodzą Kosmonautów
- 9 Maja
- Pionierów-numery nieparzyste od 5 do 7 i numery parzyste od 6A do 6E
Publiczne Przedszkole nr 23
adres: Wierzbowa 4, 47-224 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 13
- Osiedle Pogorzelec-część osiedla, w skład której wchodzą Aleja Partyzantów
- Plac Jana Surzyckiego
- Wierzbowa
- Józefa Bema-numery nieparzyste od 9A do końca i numery parzyste od 22A do 22O
Publiczne Przedszkole nr 24
adres: Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 21
- Osiedle Piastów-Powstańców Śląskich-część osiedla, w skład której wchodzą Aleja Jana Pawła II-numery parzyste od 46 do 48H
- Bolesława Krzywoustego-numery parzyste od 2 do 10
- Jana Brandysa
- Wiktora Brzozowskiego
- Bulwar Wschodni
- Leszka Białego
- Karola Chodkiewicza
- Walentego Fojkisa
- Romana Horoszkiewicza
- Zygmunta Kuczyńskiego
- Władysława Łokietka
- Alfonsa Zgrzebnioka
Publiczne Przedszkole nr 26
adres: Bolesława Śmiałego 5, 47-232 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 22
- Osiedle Piastów-Powstańców Śląskich-część osiedla, w skład której wchodzą Bolesława Krzywoustego-numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 12 do końca
- Kazimierza Wielkiego
Publiczne Przedszkole nr 6
adres: Tadeusza Kościuszki 21, 47-224 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 10
- Osiedle Pogorzelec-część osiedla, w skład której wchodzą Arki Bożka
- Józefa Bema-numery nieparzyste od 1 do 9 i numery parzyste od 2 do 20E
- Janusza Korczaka
- Tadeusza Kościuszki-numery nieparzyste od 1 do 19 oraz numery parzyste od 2 do 12D
- Juliusza Ligonia-numery nieparzyste od 1 do 31 oraz numery parzyste od 2 do 34
- Mikołaja Reja
- gen. Władysława Sikorskiego
- Piotra Skargi-numery nieparzyste od 1 do 13 i numery parzyste od 2 do 22
- Jana Sobieskiego
- Towarowa
Publiczne Przedszkole nr 8
adres: Romana Dmowskiego 5, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 18
- Osiedle Śródmieście-część osiedla, w skład której wchodzą Romana Dmowskiego
- Harcerska-numery nieparzyste od 1 do 11 i numery parzyste od 2 do 10H
- Józefa Lompy
- 1 Maja-numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 14 do końca
- Plebiscytowa
- Pawła Stalmacha
adres: Grunwaldzka 83, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 14
- Osiedle Kuźniczka-cały obszar osiedla, w skład którego wchodzą Akacjowa
- Aleja Spokojna
- Brzozowa
- Gajowa
- Głogowa
- Grabowa
- Grunwaldzka – numery nieparzyste od 71 do końca oraz numery parzyste od nr 68 do końca
- Jaśminowa
- Jaworowa
- Jesionowa
- Jodłowa
- Kalinowa
- Leszczynowa
- Lipowa
- Modrzewiowa
- Morwowa
- Ogrodowa
- Orzechowa
- Platanowa
- Starowiejska
- Topolowa
- Wiśniowa
Siedziba Rady Osiedla Lenartowice
adres: Nowowiejska 8, 47-225 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 27
- Osiedle Lenartowice cały obszar osiedla, w skład którego wchodzą Heleny Modrzejewskiej
- Zofii Nałkowskiej
- Nowowiejska
- Agnieszki Osieckiej
- Połanieckich
- Jeremiego Przybory
- Wincentego Różańskiego
- Lwa Tołstoja
- Leona Wyczółkowskiego
Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej Miejsce Kłodnickie
adres: Szpaków 11, 47-230 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 30
- Osiedle Miejsce Kłodnickie – cały obszar osiedla, w skład którego wchodzą Czajki
- Czyżyków
- Jaskółek
- Krucza
- Kukułcza
- Skowronków
- Słowicza
- Szpaków
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18)
adres: Jana Brzechwy 80, 47-230 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 29
- Osiedle Cisowa – cały obszar osiedla, w skład którego wchodzą Barbary
- Jana Brzechwy
- Ciasna
- Dolna
- Aleksandra Fredry
- Górna
- Jesienna
- Letnia
- Lokalna
- Marii
- Modra
- Nadrzeczna
- Odległa
- Okrężna
- Orna
- Piesza
- Pochyła
- Pod Lasem
- Prosta
- Przeskok
- Radosna
- Skośna
- Skrajna
- Urszuli
- Wakacyjna
- Wesoła
- Widokowa
- Wiosenna
- Wspólna
- Zakątek
- Zofii
Zespół Szkół Specjalnych
adres: Ignacego Krasickiego 10, 47-206 Kędzierzyn-Koźle
numer komisji: 7
- Osiedle Kłodnica-część osiedla, w skład której wchodzą Agrestowa
- Błonie
- Bursztynowa
- Jana Cybisa
- Dobra
- Wojciecha Drzymały
- Xawerego Dunikowskiego-numery nieparzyste od 1 do 21 i numery parzyste od 2 do 12
- Piotra Gaszowca
- Gminna
- Mikołaja Goltberga
- Jerzego Góreckiego
- Marcina Helwiga
- Jagiellońska
- prof. Karola Joncy
- Karmelowa
- Kłodnicka-numery nieparzyste od 1 do 31 i numery parzyste od 2 do 28
- Kowalska
- Ignacego Krasickiego
- Franciszka Krzyszowca
- Piotra Latoski
- Stanisława Lema
- Leśna
- Litewska
- Bernarda Mikusza
- Miodowa
- Sławomira Mrożka
- Nektarowa
- Olszowa
- Osiedlowa
- Piaskowa
- Promyk
- Papcia Chmiela
- Przedwiośnie
- Ignatzego Richtera
- Wita Stwosza
- Wisławy Szymborskiej
- Świętego Floriana
- Leonida Teligi
- ks. Józefa Tischnera
- Ustronie
- Plac Richarda Wagnera
- Wałowa
- Stanisława Wyspiańskiego
- Żabieniecka
Może Cię zainteresować
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Weź udział w wyborach. Twój głos ma znaczenie!
Może Cię zainteresować
Co trzeba zrobić, kiedy chcemy głosować poza miejscem zameldowania?
Ideą wyborów samorządowych jest oddanie swojego głosu w miejscu stałego zamieszkania. Jeśli nie jesteśmy zameldowani na terenie gminy, gdzie mieszkamy na stałe, to możemy dopisać się do rejestru wyborców. Wygląda to tak, że należy złożyć wniosek do urzędu gminy właściwego dla adresu stałego zamieszkania.
Warto pamiętać, że w wyborach samorządowych nie można pobrać zaświadczenia o prawie do głosowania w miejscu pobytu i głosowania w dowolnym lokalu wyborczym.
Może Cię zainteresować
Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?