Oferta pracy w Kaliszu. Polskapresse szuka specjalisty

ANDZaktualizowano
Polskapresse, wiodący koncern medialny działający na rynkach wydawniczym, internetowym i usług poligraficznych, wydawca 9 największych dzienników regionalnych w Polsce, właściciel m.in. portalu ogłoszeniowego Gratka.pl, NaszeMiasto.pl oraz ponad 30 serwisów informacyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTY DS. REKLAMY

Miejsce pracy: Kalisz
Kod ref. :19/BR/KL/2013

Zadania:
• aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej do dziennika „Głos Wielkopolski”, tygodnika „Ziemia Kaliska” oraz do serwisów internetowych grupy Polskapresse
• obsługa oraz budowanie trwałych relacji z klientami
• pozyskiwanie nowych klientów
• realizacja budżetu sprzedaży powierzchni reklamowej
• tworzenie ofert w odpowiedzi na indywidualne potrzeby Klienta.

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie lub wyższe
• co najmniej 2 letnie doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży B2B
• znajomość pakietu MS Office
• umiejętność pracy pod presją czasu
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów

Oferujemy:
Jeżeli chcesz pracować w miejscu, gdzie …
• Staniesz się członkiem dynamicznie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
• Będziesz współpracował z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach
• Panuje miła atmosfera w pracy

….. dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukces!
Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie swojego cv i listu motywacyjnego do dnia 4 czerwca 2013 r na adres: j.skoczylas@glos.com z dopiskiem Kod ref. : 19/BR/KL/2013

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)".Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

polecane: Firmy zwlekają z PPK

Wideo

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3