Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Razem dla Oskara. Pomóżmy mu cieszyć się każdym dniem. Trwa zbiórka charytatywna dla młodego mieszkańca Obornik

Natalia Szewczyk
Natalia Szewczyk
Oskar to chłopiec, który mimo młodego wieku, zmaga się z wieloma wyzwaniami. Życie rzuciło im wyzwanie w postaci diagnozy Dystrofii Mięśniowej Duchenne'a i autyzmu. Pomimo tych przeszkód, rodzina Oskara nie poddaje się i walczy o każdy dzień pełen uśmiechu i radości dla chłopca.

Razem dla Oskara. Pomóżmy mu cieszyć się każdym dniem. Trwa zbiórka charytatywna dla młodego mieszkańca Obornik

Oskar, ma 10 lat, urodził się w lipcu 2014 roku, i już od pierwszych chwil życia stał się całym światem dla swojego ojca. Jednak diagnoza Dystrofii Mięśniowej Duchenne'a i autyzmu, postawiona, gdy chłopiec miał zaledwie 7 miesięcy, stała się dla rodziny ogromnym wyzwaniem. Mimo to, determinacja ojca w walce o lepsze jutro dla Oskara nie słabnie.

Dystrofia mięśniowa Duchenne'a: nieustająca walka o zdrowie Oskara

Dystrofia Mięśniowa Duchenne'a jest rzadką, nieuleczalną chorobą, która każdego dnia ogranicza fizyczną sprawność Oskara, prowadząc do nieodwracalnego zaniku mięśni. W obliczu tej trudnej walki, rodzina Oskara nie traci nadziei na poprawę jego kondycji. Terapie i rehabilitacja, choć nie są w stanie wyleczyć, mogą znacząco przedłużyć funkcjonowanie i jakość życia chłopca.

Pomoc na wyciągnięcie ręki: Turnus rehabilitacyjny dla Oskara

Aby Oskar mógł jak najdłużej cieszyć się życiem i samodzielnością, konieczny jest specjalny wózek oraz regularna rehabilitacja. Właśnie dlatego została założona zbiórka na turnus rehabilitacyjny, który jest niezbędny, aby spowolnić postęp choroby i poprawić codzienne funkcjonowanie Oskara. Jego miłość do spacerów i pragnienie odkrywania świata mogą być kontynuowane dzięki Twojej hojności.

Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby mój syn żył jak najdłużej. Będę przy nim zawsze i to nigdy się nie zmieni - słowa ojca Oskara, który każdego dnia walczy o lepsze jutro dla swojego syna.

Jak możesz pomóc?

Twoje wsparcie może zrobić różnicę w życiu Oskara. Każda pomoc przybliża go do spełnienia marzenia o samodzielności i czerpaniu radości z każdego dnia. Dajmy Oskarowi szansę na lepszą przyszłość. Razem możemy sprawić, że świat Oskara będzie pełen uśmiechu i nowych możliwości.

LINK DO ZRZUTKI

od 7 lat
Wideo

Jakie są najczęstsze przyczyny biegunki u dorosłych?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Razem dla Oskara. Pomóżmy mu cieszyć się każdym dniem. Trwa zbiórka charytatywna dla młodego mieszkańca Obornik - Oborniki Nasze Miasto

Wróć na kalisz.naszemiasto.pl Nasze Miasto