RKS Radliczyce awansował do A klasy [FOTO, WIDEO]

ESA
RKS Radliczyce awansował do A klasy
RKS Radliczyce awansował do A klasy ESA
RKS Radliczyce pokonał Tarchalankę Tarchały Wielkie 3:0 na wyjeździe. Dzięki temu klub z Radliczyc awansował do A klasy.

RKS Radliczyce po ostatnim bezbramkowym remisie u siebie, w Tarchałach Wielkich musiał zdobyć bramkę, aby awansować do upragnionej A-klasy. I udało się, pierwszy gol padł już po upływie kilkunastu minut, w bramce piłkę umieścił Mateusz Kazimierczak. Odtąd drużyna gospodarzy nie dawała odporu, gra do ostatniej minuty pierwszej połowy właściwie odbywała się na połowie gości, ale zarówno obrona jak i bramkarz RKS- u nie dali szans na wyrównanie Tarchałom.

W drugiej połowie gospodarze jeszcze bardziej zmotywowani ruszyli do ataków, ale to piłkarze z Radliczyc podwyższyli rezultat na 2:0 po jednej z kontr, kiedy to do piłki po strzale lewoskrzydłowego Konrada Ignasiaka, odbitej od poprzeczki najszybciej dopadł Bartek Leszka, wbijając ją do pustej bramki. Natomiast wynik na 3:0 ustalił Martin Haładyn, dzięki asyście Michała Grzelińskiego, wprowadzonego na boisko zaledwie kilka minut wcześniej.