Wybierz miasto

Znajdujesz się w serwisie tematycznym:

Bieganie Kalisz

.

Czytaj najnowsze artykuły, oglądaj zdjęcia oraz filmy. Wybierając dziedzinę "Bieganie Kalisz" masz szybki dostęp do najciekawszych treści o tej tematyce.

Bieg na pożegnanie lata. 10 kilometrów w Żelazkowie. ZDJĘCIA Bieg na pożegnanie lata. 10 kilometrów w Żelazkowie. ZDJĘCIA

Bieg na pożegnanie lata. 10 kilometrów w Żelazkowie. ZDJĘCIA

W niedzielę, 11 września 2022 roku w Żelazkowie odbył się Bieg na pożegnanie lata. Dystans 10 kilometrów pokonało 115 biegaczy. Bieg na pożegnanie lata. 10 kilometrów w Żelazkowie Bieg na pożegnanie lata został rozegrany na malowniczej trasie w podkaliskim Żelazkowie. Uczestnicy musieli pokonać...

Ryszard Płochocki z dwoma medalami mistrzostw Polski! ZDJĘCIA Ryszard Płochocki z dwoma medalami mistrzostw Polski! ZDJĘCIA

Ryszard Płochocki z dwoma medalami mistrzostw Polski! ZDJĘCIA

Jeden z najlepszych w historii polskich ultramaratończyków Ryszard Płochocki z Nowych Skalmierzyc zdobył dwa medale Mistrzostw Polski masters w lekkoatletyce. Zwyciężył w biegu na 10.000 metrów, a na dystansie o połowę krótszym zajął drugie miejsce. Ryszard Płochocki z dwoma medalami mistrzostw...

Zobacz wszystkie z kategorii: Bieganie