KKS Kalisz - Iskra Sieroszewice 3:1 Na żywo

Daniel Kawczyński
Od godz. 14:45 zapraszamy wszystkich kibiców kaliskiej piłki nożnej na bezpośrednią relację tekstową z meczu KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Iskra Sierowszewice.

KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Iskra Sieroszewice 15:00

KKS: Artur Wolniak - Radosław Grzesik, Jacek Rosadziński, Karol Kiełbik, Mariusz Gostyński - Kamil Urbaniak, Mateusz Woźniak, Daniel Armatys, Marcin Młynek - Stanisław Walczyński, Jacek Ulbrych oraz Maciej Trzeciak, Dawid Żurawiński, Michał Baszczyński,Artur Szczepaniak, Dariusz Pietrzak, Mateusz Łysiak

Iskra: Michał Jaszka - Robert Bartczak, Szymon Polowczyk, Boguslaw Sikora, Damian Dera (C), Rudnicki Konrad, Dominik Sikora, Artur Stachowicz, Bartosz Polowczyk, Daniel Zębski, Mateusz Nogaj - Szymon Jopek, Radosław Smółka, Piotr Iberham, Szymon Siwak, Wojciech Szymczak, Łukasz Szyszka

Sędziowie: Włoch - Orszulak K. - Ostrysz D.

Widzów: 200

Zapis relacji live:

II połowa:

93 min. Michał Baszczyński urwał się lewą stroną i podwyższył prowadzenie. Sędzia kończy mecz.

90 min. Iskra chce wyrównać, ale na tym się kończy.

87. min**Zamieszanie w polu karnym KKS-u. Wolniak wypluwa piłkę z rąk co doskonale wykorzystuje Szymon Siwak, który pakuje piłkę do siatki. 2:1.**

83 min. Trzecia zmiana w ekipie podopiecznych Mariusza Kaczmarka. Szczepaniak za Walczyńskiego.

80 min. Rajd Baszczyńskiego lewą stroną, ale pogubił się Pietrzak.

72 min. I 2:0 dla gospodarzy ! Pietrzak do zagrywa do Gostyńskiego, ten do Armatysa, który z 5 metrów po raz drugi wpisuje się na listę strzelców.

68 min. Woźniak nad bramką. Tymczasem zmiana. Pietrzak za Ulbrycha.

67 min. Ziębski strzela z ostrego kąta, ale piłka w rękach Wolniaka

62 min.** I mamy gola !! Armatys po podaniu z głębi pola miał przed sobą tylko bramkarza i pewnie posłał piłkę między słupki. **

51 min. Baszczyński zmienia Urbaniaka

49 min. Prawą stroną dynamicznie pomknął Ulbrych. W wyśmienitej sytuacji strzelił obok prawego słupka !

46 min. Rozpoczynamy drugą część meczu. Na boisku pojawił się Łysiak, który zmienił Młynka.

45 +1 min. Błąd Gostyńskiego w ostatniej chwili naprawia Rosadziński. Koniec pierwszej połowy. KKS przeważa, ale spisuje się nie najlepiej.

I połowa:

45 min. Żółta kartka dla Kiełbika.

43 min. Rosadziński obok bramki z dystansu. Wcześniej dwie niecelne próby rywali.

38 min. Groźny strzał z 18 metrów Stanisława Walczyńskiego i tylko parada Jaszki ratuje Iskrę przed utratą bramki ! Po podaniu z rzutu rożnego piłkę nad bramką posyła Kiełbik. Wcześniej żółta kartka dla Smółki.

32 min. Na murawie nie dzieje się za wiele ciekawego. Przewaga leży po stronie miejscowych, lecz brakuje sytuacji. Iskra nie zachwyca w defensywie i często ratuje się faulami. Przed chwilą Sikora ukarany żółtym kartonikiem za przewinienie na Ulbrychu.

18 min. Ulbrych w sytuacji sam na sam z Jaszką ! W ostatniej chwili zmierzającą do bramki piłkę wybija golkiper przyjezdnych.

17 min. Nad bramką główkował Smółka

6 min. Na razie bez fajerwerków. KKS przeważa, ale jak na razie nie potrafi tego udokumentować.

1 min. Z lekkim opóźnieniem witamy Państwa na relacji live ze spotkania pomiędzy KKS-em Włókniarz 1925 Kalisz, a Iskrą Sieroszewice.