KKS Kalisz zremisował 1:1 z Elaną Toruń [FOTO]

Elana Toruń - KKS Kalisz 1:1
Elana Toruń - KKS Kalisz 1:1 Jacek Smarz
KKS Kalisz zremisował 1:1 w Toruniu. Na wiosnę kaliszanie nadal więc bez porażki na wyjeździe i bez punktu u siebie.

W pierwszej połowie niewiele się działo poza tym, że w ostatniej akcji przed przerwą, po dośrodkowaniu z lewej strony precyzyjnym uderzeniem głową piłkę do siatki skierował Łukasz Zagdański.

W drugiej połowie gospodarze się cofnęli, a KKS-iacy cały czas atakowali i bez przerwy było gorąco pod bramką Huberta Świtalskiego. Wreszcie z rzutu wolnego tuż zza linii pola karego idealnie uderzył Rafał Jankowski i było 1:1. 5 minut później ponownie z rzutu wolnego uderzał "Jankes", ale piłka otarła tylko boczną siatkę

W końcówce znów więcej do powiedzenia mieli torunianie, którym z kolei co rusz zagrażały kontry KKS-u. Remis nikogo nie krzywdzi, ale też nikt z niego nie był zadowolony. Kaliszanie zdobyli trzeciego gola na wiosnę, ale nadal nie mają bramki z gry.

Elana Toruń - KKS 1925 Kalisz 1:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Zagdański 45, 1:1 Jankowski 58 wolny
Elana: Świtalski - Krawczun, Ciach, Uszalewski, Tetych (69. Zawierucha) - Lenkiewicz (74. Glanowski), Figaszewski, A. Tomaszewski, Stefanowicz (61. Trojanowski) - Aleksandrowicz, Zagdański (58. K. Tomaszewski).
KKS Kalisz: Artur Melon – Mikołaj Szlacheta, Mateusz Gawlik, Marcin Tomaszewski, Łukasz Grabowski, Stayko Stoychev, Jakub Budrowski, Konrad Chojnacki, Patryk Palat, Rafał Jankowski, Yuki Nemoto.