MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady miasta i na prezydenta w Kaliszu

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wyniki wyborów do rady miasta i na prezydenta w Kaliszu
Wyniki wyborów do rady miasta i na prezydenta w Kaliszu Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez Państwową Komisję Wyborczą. Wiemy, jaki rezultat uzyskali kandydaci na prezydenta Kalisza oraz kto został radnym miasta z okręgów nr 1, 2, 3, 4. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy i komu powierzyli sprawowanie władzy w obecnej kadencji.

Wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Kaliszu

Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Kaliszu podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:

  • KINASTOWSKI Krystian Wojciech - KWW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA: 56,19% (20 370 głosów)
  • ŁUSZCZYKIEWICZ Piotr Stanisław - KKW KOALICJA OBYWATELSKA: 26,94% (9 764 głosów)
  • LASIECKI Sławomir Grzegorz - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 8,29% (3 004 głosów)
  • DARWICH Eskan - KKW TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE: 5,72% (2 074 głosów)
  • MARUCHA Mikołaj Andrzej - KWW AKTYWNI 2024: 2,86% (1 037 głosów)

Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4

Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.

Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • STRZELEC Marcin: pozycja 1 : 2,74% (1 797 głosów)
    • WOLSKI Łukasz Maria: pozycja 2 : 2,74% (1 797 głosów)
    • KUŚMIEREK Paweł Adam: pozycja 3 : 2,74% (1 797 głosów)
    • BRYŁKA Jolenta Maria: pozycja 4 : 2,74% (1 797 głosów)
    • FLORCZYK Zenon: pozycja 5 : 2,74% (1 797 głosów)
    • SKARŻYŃSKA Katarzyna Joanna: pozycja 6 : 2,74% (1 797 głosów)
    • OLEJNIK Aleksandra: pozycja 7 : 2,74% (1 797 głosów)
    • SIUDA Agnieszka Helena: pozycja 8 : 2,74% (1 797 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • DARWICH Eskan: pozycja 1 : 1,42% (933 głosów)
    • BERNAS-KUJAWIŃSKA Magdalena: pozycja 2 : 1,42% (933 głosów)
    • SZAFARZ Michał Mateusz: pozycja 3 : 1,42% (933 głosów)
    • WALCZAK-ANDRZEJCZUK Katarzyna Anna: pozycja 4 : 1,42% (933 głosów)
    • BRZOZOWSKI Marcin Daniel: pozycja 5 : 1,42% (933 głosów)
    • DUDZIUK Iwona: pozycja 6 : 1,42% (933 głosów)
    • SOBCZAK Michał Maciej: pozycja 7 : 1,42% (933 głosów)
    • MAJEROWICZ Błażej Jan: pozycja 8 : 1,42% (933 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • KOPICA Miłosz: pozycja 1 : 0,77% (506 głosów)
    • SWINARSKA-MIŁEK Dorota Maria: pozycja 2 : 0,77% (506 głosów)
    • WASIAK Bartosz Zenon: pozycja 3 : 0,77% (506 głosów)
    • MOLSKI Bartosz: pozycja 4 : 0,77% (506 głosów)
    • KOSIŃSKA Anna Weronika: pozycja 5 : 0,77% (506 głosów)
    • MAJCHRZAK Krzysztof Narcyz: pozycja 6 : 0,77% (506 głosów)
    • KURPIK Anna Maria: pozycja 7 : 0,77% (506 głosów)
    • NOWAK Przemysław Jan: pozycja 8 : 0,77% (506 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • ŁUSZCZYKIEWICZ Piotr Stanisław: pozycja 1 : 3,37% (2 208 głosów)
    • SOWIŃSKA Hanna Maria: pozycja 2 : 3,37% (2 208 głosów)
    • MATCZAK Sławomir: pozycja 3 : 3,37% (2 208 głosów)
    • WIELICKI Łukasz Andrzej: pozycja 4 : 3,37% (2 208 głosów)
    • MYSZKO Łukasz Witold: pozycja 5 : 3,37% (2 208 głosów)
    • WDOWCZYK Agnieszka Barbara: pozycja 6 : 3,37% (2 208 głosów)
    • MESZCZYŃSKA Małgorzata Agata: pozycja 7 : 3,37% (2 208 głosów)
    • JÓZEFIAK Kamila: pozycja 8 : 3,37% (2 208 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024:

    • HOŁUB Jacek Tomasz: pozycja 1 : 0,41% (270 głosów)
    • ŻMUDA Tomasz Cezary: pozycja 2 : 0,41% (270 głosów)
    • MARUCHA Mikołaj Andrzej: pozycja 3 : 0,41% (270 głosów)
    • WOŹNIAK Bartłomiej Michał: pozycja 4 : 0,41% (270 głosów)
    • BALCERZAK Paulina Dorota: pozycja 5 : 0,41% (270 głosów)
    • HOŁUB Katarzyna Barbara: pozycja 6 : 0,41% (270 głosów)
    • DUTKIEWICZ Nikola Katarzyna: pozycja 7 : 0,41% (270 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA:

    • BRAJER Michał: pozycja 1 : 3,83% (2 506 głosów)
    • FRANKOWSKA Lidia Maria: pozycja 2 : 3,83% (2 506 głosów)
    • GABRYSIAK Mirosław Józef: pozycja 3 : 3,83% (2 506 głosów)
    • KINASTOWSKI Henryk Wojciech: pozycja 4 : 3,83% (2 506 głosów)
    • KRASZKIEWICZ Małgorzata Elżbieta: pozycja 5 : 3,83% (2 506 głosów)
    • SZCZEŚNIAK Marcin: pozycja 6 : 3,83% (2 506 głosów)
    • WALCZYKIEWICZ Marta Anna: pozycja 7 : 3,83% (2 506 głosów)
    • WOJTAS Marek: pozycja 8 : 3,83% (2 506 głosów)

Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • LASIECKI Sławomir Grzegorz: pozycja 1 : 3,54% (2 018 głosów)
    • KOTKOWSKI Michał Leszek: pozycja 2 : 3,54% (2 018 głosów)
    • DĘBSKA Elżbieta Barbara: pozycja 3 : 3,54% (2 018 głosów)
    • MIKOŁAJCZAK Dagmara Maria: pozycja 4 : 3,54% (2 018 głosów)
    • SZYMCZAK Marian Marek: pozycja 5 : 3,54% (2 018 głosów)
    • PIOTROWSKA Bożena Maria: pozycja 6 : 3,54% (2 018 głosów)
    • GAJOCH Paweł Jakub: pozycja 7 : 3,54% (2 018 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • GROCHOWSKI Tomasz Andrzej: pozycja 1 : 1,81% (1 030 głosów)
    • BIELAK Bogumiła Ewa: pozycja 2 : 1,81% (1 030 głosów)
    • WŁODARCZYK Kacper Czesław: pozycja 3 : 1,81% (1 030 głosów)
    • KUCHARSKA Dagmara Małgorzata: pozycja 4 : 1,81% (1 030 głosów)
    • ANCZYKOWSKI Andrzej Janusz: pozycja 5 : 1,81% (1 030 głosów)
    • NIEWIADOMSKI Tomasz Michał: pozycja 6 : 1,81% (1 030 głosów)
    • KONCZYŃSKA Żaneta Krystyna: pozycja 7 : 1,81% (1 030 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • CIEŚLAK Piotr Tomasz: pozycja 1 : 1,24% (708 głosów)
    • LISEWSKA Anna Ewa: pozycja 2 : 1,24% (708 głosów)
    • JANIAK Kamil Maciej: pozycja 3 : 1,24% (708 głosów)
    • GOLANOWSKA Agnieszka Pelagia: pozycja 4 : 1,24% (708 głosów)
    • WOLNIAK Kamila Maria: pozycja 5 : 1,24% (708 głosów)
    • BARNA Anna Maria: pozycja 6 : 1,24% (708 głosów)
    • SZCZEREK Artur Lucjan: pozycja 7 : 1,24% (708 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • CHRZANOWSKI Sławomir Mariusz: pozycja 1 : 3,76% (2 142 głosów)
    • KACZOROWSKA Anita Anna: pozycja 2 : 3,76% (2 142 głosów)
    • WYSOGLĄD Tomasz Janusz: pozycja 3 : 3,76% (2 142 głosów)
    • KOZANECKA Anna Martyna: pozycja 4 : 3,76% (2 142 głosów)
    • SKOWROŃSKI Mirosław Michał: pozycja 5 : 3,76% (2 142 głosów)
    • KMIEĆ Joanna Maria: pozycja 6 : 3,76% (2 142 głosów)
    • MYKYTYN Ewelina Karolina: pozycja 7 : 3,76% (2 142 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024:

    • CHLEBOWSKI Mariusz Jerzy: pozycja 1 : 0,49% (277 głosów)
    • WRÓBEL Wojciech Paweł: pozycja 2 : 0,49% (277 głosów)
    • TARGASIŃSKA Magdalena Agnieszka: pozycja 3 : 0,49% (277 głosów)
    • MŁYŃCZYK Adam Tomasz: pozycja 4 : 0,49% (277 głosów)
    • MARUCHA Monika Małgorzata: pozycja 5 : 0,49% (277 głosów)
    • MŁYŃCZYK Agata Maria: pozycja 6 : 0,49% (277 głosów)
    • ŻMUDA Milena Katarzyna: pozycja 7 : 0,49% (277 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA:

    • BEZEN Tomasz Ryszard: pozycja 1 : 3,45% (1 967 głosów)
    • GABRYSIAK Monika Agnieszka: pozycja 2 : 3,45% (1 967 głosów)
    • KOŁATA Jacek Jerzy: pozycja 3 : 3,45% (1 967 głosów)
    • PISULA Jakub Krzysztof: pozycja 4 : 3,45% (1 967 głosów)
    • PODSADNY Mateusz Jerzy: pozycja 5 : 3,45% (1 967 głosów)
    • SKRZYPCZYŃSKA Karolina Maria: pozycja 6 : 3,45% (1 967 głosów)
    • WITCZAK Ewa Aleksandra: pozycja 7 : 3,45% (1 967 głosów)

Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • KIJEWSKI Artur Piotr: pozycja 1 : 2,86% (2 126 głosów)
    • MOSIŃSKA-BUSZ Małgorzata: pozycja 2 : 2,86% (2 126 głosów)
    • ZIĄBKA Leszek Jerzy: pozycja 3 : 2,86% (2 126 głosów)
    • KRANC Magdalena Julia: pozycja 4 : 2,86% (2 126 głosów)
    • JOACHIMIAK Karol: pozycja 5 : 2,86% (2 126 głosów)
    • KONOPCZYŃSKI Jacek Andrzej: pozycja 6 : 2,86% (2 126 głosów)
    • WALCZAK Grzegorz: pozycja 7 : 2,86% (2 126 głosów)
    • SMOLIGA Marta Krystyna: pozycja 8 : 2,86% (2 126 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • NOWAKOWSKA-KOWAL Ewelina Maria: pozycja 1 : 1,22% (905 głosów)
    • MROZIŃSKI Piotr Wacław: pozycja 2 : 1,22% (905 głosów)
    • BANASIAK Agnieszka Zofia: pozycja 3 : 1,22% (905 głosów)
    • NIŻNIOWSKI Mateusz: pozycja 4 : 1,22% (905 głosów)
    • RÓŻALSKA Justyna Honorata: pozycja 5 : 1,22% (905 głosów)
    • JANOWSKI Łukasz Piotr: pozycja 6 : 1,22% (905 głosów)
    • LISIAK Marta Ewa: pozycja 7 : 1,22% (905 głosów)
    • JABŁOŃSKA Aleksandra Stefania: pozycja 8 : 1,22% (905 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • SZYMCZAK Anna: pozycja 1 : 0,93% (693 głosów)
    • PATERSKI Rafał Józef: pozycja 2 : 0,93% (693 głosów)
    • BŁASZCZYK Lech Jan: pozycja 3 : 0,93% (693 głosów)
    • BIENIASIEWICZ Katarzyna Oktawia: pozycja 4 : 0,93% (693 głosów)
    • NAWROT Joanna: pozycja 5 : 0,93% (693 głosów)
    • CZECH Piotr: pozycja 6 : 0,93% (693 głosów)
    • DYMKOWSKA Barbara Regina: pozycja 7 : 0,93% (693 głosów)
    • ZARĘBSKI Włodzimierz Mieczysław: pozycja 8 : 0,93% (693 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • KOŁACIŃSKI Radosław Krzysztof: pozycja 1 : 3,28% (2 434 głosów)
    • SEKURA-NOWICKA Magdalena Klaudia: pozycja 2 : 3,28% (2 434 głosów)
    • WASIAK Tomasz Piotr: pozycja 3 : 3,28% (2 434 głosów)
    • TOMANKIEWICZ Małgorzata Anna: pozycja 4 : 3,28% (2 434 głosów)
    • IWANOW Natalia Dobrochna: pozycja 5 : 3,28% (2 434 głosów)
    • JAŚKIEWICZ-PIOTROWSKA Izabela Joanna: pozycja 6 : 3,28% (2 434 głosów)
    • SZUKALSKI Jerzy Marian: pozycja 7 : 3,28% (2 434 głosów)
    • STĘPNIEWSKI Grzegorz Marcin: pozycja 8 : 3,28% (2 434 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024:

    • GORZKIEWICZ Krzysztof: pozycja 1 : 0,46% (344 głosów)
    • SIWIAK Kacper Jan: pozycja 2 : 0,46% (344 głosów)
    • ŻÓŁTEK Katarzyna Jolanta: pozycja 3 : 0,46% (344 głosów)
    • PRZYBYŁ Maciej Stanisław: pozycja 4 : 0,46% (344 głosów)
    • JANKIEWICZ Kacper Zbigniew: pozycja 5 : 0,46% (344 głosów)
    • RATAJ Monika Róża: pozycja 6 : 0,46% (344 głosów)
    • WRÓBEL Angelika Bogumiła: pozycja 7 : 0,46% (344 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA:

    • DUDEK Daniel Piotr: pozycja 1 : 3,8% (2 822 głosów)
    • FIGIEL Paweł Adam: pozycja 2 : 3,8% (2 822 głosów)
    • KONOPKA Jacek: pozycja 3 : 3,8% (2 822 głosów)
    • KULAWINEK Grzegorz Daniel: pozycja 4 : 3,8% (2 822 głosów)
    • MAJEWSKA Kamila Manuela: pozycja 5 : 3,8% (2 822 głosów)
    • PRZYBYŁ Marek Rafał: pozycja 6 : 3,8% (2 822 głosów)
    • SADOWSKA Karolina Wioleta: pozycja 7 : 3,8% (2 822 głosów)
    • WOŹNIAK Izabella Krystyna: pozycja 8 : 3,8% (2 822 głosów)

Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • PLICHTA Andrzej: pozycja 1 : 2,57% (2 081 głosów)
    • SKARŻYŃSKI Tadeusz Edmund: pozycja 2 : 2,57% (2 081 głosów)
    • KONIECZNA Agnieszka: pozycja 3 : 2,57% (2 081 głosów)
    • SOŚNICKI Jacek Wojciech: pozycja 4 : 2,57% (2 081 głosów)
    • SZABLEWSKI Michał Włodzimierz: pozycja 5 : 2,57% (2 081 głosów)
    • KUPAJ Dorota Urszula: pozycja 6 : 2,57% (2 081 głosów)
    • WAŃKA Agnieszka Katarzyna: pozycja 7 : 2,57% (2 081 głosów)
    • SZYMCZAK Marcin: pozycja 8 : 2,57% (2 081 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • WALCZAK Magdalena Izabela: pozycja 1 : 1,11% (901 głosów)
    • WDOWCZYK Szymon Piotr: pozycja 2 : 1,11% (901 głosów)
    • OLEK Karolina Iwona: pozycja 3 : 1,11% (901 głosów)
    • PADUCH Radosław Krzysztof: pozycja 4 : 1,11% (901 głosów)
    • ANTCZAK Katarzyna: pozycja 5 : 1,11% (901 głosów)
    • PYŁYPIW Arkadiusz Aleksander: pozycja 6 : 1,11% (901 głosów)
    • STODULSKI Jakub Lech: pozycja 7 : 1,11% (901 głosów)
    • OLIWIECKI Tomasz Jan: pozycja 8 : 1,11% (901 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • WŁODAREK Zbigniew Florian: pozycja 1 : 1,15% (934 głosów)
    • LINKOWSKA Monika Zofia: pozycja 2 : 1,15% (934 głosów)
    • STEFANIAK Michał Piotr: pozycja 3 : 1,15% (934 głosów)
    • PAWLIK Kamila Agnieszka: pozycja 4 : 1,15% (934 głosów)
    • CIESIELSKI Jan Jakub: pozycja 5 : 1,15% (934 głosów)
    • WITCZAK Violetta Małgorzata: pozycja 6 : 1,15% (934 głosów)
    • TALBIERZ Bartosz Michał: pozycja 7 : 1,15% (934 głosów)
    • GRUDNICKI Tomasz: pozycja 8 : 1,15% (934 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • GRODZIŃSKI Dariusz: pozycja 1 : 3,79% (3 064 głosów)
    • MAŁECKI Marcin Łukasz: pozycja 2 : 3,79% (3 064 głosów)
    • URBAN Violetta Maria: pozycja 3 : 3,79% (3 064 głosów)
    • CAŁKA Maciej: pozycja 4 : 3,79% (3 064 głosów)
    • ZIENTEK Barbara Maria: pozycja 5 : 3,79% (3 064 głosów)
    • WITCZAK Mariusz Janusz: pozycja 6 : 3,79% (3 064 głosów)
    • RADKIEWICZ Malwina: pozycja 7 : 3,79% (3 064 głosów)
    • DEMBNY Artur Piotr: pozycja 8 : 3,79% (3 064 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024:

    • BRUŚ-BADLAK Agnieszka Justyna: pozycja 1 : 0,29% (231 głosów)
    • TARGASIŃSKI Łukasz Krzysztof: pozycja 2 : 0,29% (231 głosów)
    • JÓZEFACKI Marcin Bogumił: pozycja 3 : 0,29% (231 głosów)
    • PRZYBYŁ Marzena Maria: pozycja 4 : 0,29% (231 głosów)
    • WIELICHNOWSKA Agata Joanna: pozycja 5 : 0,29% (231 głosów)
    • BADLAK Tomasz: pozycja 6 : 0,29% (231 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA:

    • ANTCZAK Maciej Marek: pozycja 1 : 3,66% (2 958 głosów)
    • BORATYŃSKI Piotr Paweł: pozycja 2 : 3,66% (2 958 głosów)
    • DURLEJ Marian: pozycja 3 : 3,66% (2 958 głosów)
    • HYLA Anna Maria: pozycja 4 : 3,66% (2 958 głosów)
    • KINASTOWSKI Krystian Wojciech: pozycja 5 : 3,66% (2 958 głosów)
    • LESIEŃ Agnieszka Anna: pozycja 6 : 3,66% (2 958 głosów)
    • MATCZAK Dawid Lech: pozycja 7 : 3,66% (2 958 głosów)
    • WOŹNIAK Patrycja Ilona: pozycja 8 : 3,66% (2 958 głosów)

Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Eurowybory 2024. Najważniejsze "jedynki" na listach

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na kalisz.naszemiasto.pl Nasze Miasto