Ziętek Team z medalami mistrzostw Wielkopolski w boksie

AND
Zawodnicy Zietek Team Brzeziny mieli udany występ na mistrzostwach Wielkopolski w boksie
Udane występy zaliczyli kadeci z klubu Ziętek Team Brzeziny podczas mistrzostw Wielkopolski, które odbyły się w Złotowie. W rywalizacji uczestniczyło sześciu przedstawicieli klubu z Brzezin.

Podczas zawodów w Złotowie Klub KS Ziętek Team reprezentowali: Patryk Trzciński (kategoria 81kg), Mateusz Biernat (75 kg), Remigiusz Warga (70 kg), Kacper Michalak (63 kg), Szymon Sieradzki (60 kg) oraz Seweryn Wiśniewski (52 kg).

Patryk Trzciński, walczący w najcięższej kategorii wagowej stanął na najwyższym stopniu podium. Srebrne medale zdobyli Kacper Michalak i Seweryn Wiśniewski, a Mateusz Biernat, Remigiusz Warga i Szymon Sieradzki sięgnęli po brąz. .

- Zawody potwierdziły wysoką formę naszych zawodników. Na sześciu wystawionych kadetów w mistrzostwach Wielkopolski, sześciu zdobyło medale. Możemy być dumni z naszych reprezentantów - ocenia trener Mariusz Ziętek.