Zapraszamy na bezpośrednią relację live ze spotkania KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Pogoń Nowe Skalmierzyce.

KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:0 (0:0 )

Bramki: 1:0 Kiełbik 70, 2:0 Chwiłkowski 75

KKS: Trzeciak - Gostyński, Kiełbik, Grzesik, Rosadziński - Walczyński, Woźniak, Zapart, Chojnacki - Armatys, Pietrzak

Pogoń: Tomczak - Budzik, Kaczmarek, Nogaj, Stasiak - Pera Patryk, Pera Krzysztof, Sobczak, Rączka - Banasiak, Leśnierowski

Zapis relacji live:

90 min. 3:0 ! Gostyński z lewego skrzydła do Kiełbika, ten spokojnie zamyka akcję przy krótkim słupku.

83 min. Marcin Łysiak wchodzi za Zaparta.

80 min. Ostatnia zmiana w Pogonii. Tomasz Kierzynka zastępuje Tomasza Sobczaka.

78 min. Z boiska schodzi Chojnacki, a w jego miejsce pojawia się Marcin Młynek.

75 min. KKS prowadzi 2:0 ! W swoim drugim występie , Marcin Chwiłkowski z łatwością pobiegł w kierunku bramkarza i z najbliższej odległości zdobył swojego debiutanckiego gola w drużynie seniorów.

72 min. Zmiana. Ulbrych pojawia się za Walczyńskiego

70 min. GOL dla KKS-u ! Daleka wrzutka z wolnego, a Karol Kiełbik fantastycznym strzałem głową na długi słupek daje kaliszanom prowadzenie.

65 min. Walczyński z ostrego kąta i tylko interwencja Tomczaka ratuje Pogoń.

64 min. Druga zmiana w ekipie gości. Na murawie w miejscu Krzysztofa Pery melduje się Sebastian Chwiłkowski.

63 min. Chwiłkowski do niepilnowanego Walczyńskiego. Sędzina boczna odgwizduje spalonego.

59 min. Chojnacki indywidualnie wbiega w pole karne. Niestety strzela obok długiego słupka.

55 min. Osamotniony lewej stronie pola karnego Stasiak fatalnie pudłuje.

54 min. Chwiłkowski zmienia Pietrzaka.

49 min. Pietrzak strzela z bliskiej odległości, ale Tomczak jest na posterunku

46 min. Zaczynamy drugą część. Zapart strzela nad bramką.

45+3 min Koniec pierwszej połowy.

40 min. Zmiana w ekipie gości. Boisko opuszcza Leśnierowski, a na placu gry melduje się Dawid Tomczak.

39 min. Niecelne uderzenie Pietrzaka.

38 min. Ożywili się kibice, a na boisku dzieje się niewiele ciekawego.

33 min. Armatys nad poprzeczką

28 min. Dośrodkowanie z wolnego wybite głową przez Gostyńskiego.

24 min. Tomczak piąstkuje wrzutkę Pietrzaka.

22 min. Grzesik Panu Bogu w okno. KKS dominuje na murawie. Gra bez fajerwerków, ale z pomysłem.

13 min. Pietrzak wrzuca na głowę Karola Kiełbika. Piłka przelatuje nad poprzeczką.

8 min. Walczyński niecelnie

6 min. Przewaga gospodarzy. Tomczak paruje wrzutkę Chojnackiego. Piłka trafia do Dariusza Pietrzaka, który nie trafia w światło bramki.