KPR Szczypiorno Kalisz - OSiR Komprachcice 38:33

Daniel Kawczyński
Wszystkich kibiców zapraszamy na bezpośrednią relację tekstową z meczu II ligi piłki ręcznej pomiędzy ekipami Szczypiorna Kalisz i OSiRu Komprachcice. Początek o godz. 17.

Przebieg meczu:

60 min. 38:33 Łukasz Stachowiak strzela ostatnią bramkę. Koniec meczu. KPR zasłużenie wygrywa

59 min. Czerwona kartka dla Galewskiego za niekulturalną postawę. Niepotrzebne zachowanie. Wciąż 36:32.

58 min. 36:32 Remigiusz Latajka i wszystko jasne. Bardzo kombinacyjna gra podopiecznych Winokurowa.

56 min. 35:32 Bielec po raz kolejny strzela, tym razem z karnego. OSiR może już nie odrobić tych strat ! Czas dla gości.

54 min. 33:32 Masa strat i nieporozumień u miejscowych. Paweł Szczabel i już tylko jeden gol. Robi się gorąco

52 min. 32:30 Marcel Ungier pokonuje Mateusza Oklejaka. Komprachcice odrabiają straty.

49 min. 31:27 Siódma już bramka Piotra Bielca. Widać, że jest w wysokiej formie. Z kolei mecz bardzo dynamiczny, pełen wielu ciekawych akcji.

45 min. 28:23 Bielec po raz kolejny, tym razem kończy atak pozycyjny. Czerwona kartka dla Hoffmanna w wyniku gradacji kar !

40 min. 25:19 Bielec z koła i miejscowi podwyższają prowadzenie.

39 min. 24:19 Remigiusz Latajka finiszuje kontrę. Uważna postawa w obronie Szczypiorna. Dużo dobrych przechwytów.

36 min. 22:18 Mały przestój w grze obu ekip. Dobrze w bramce Marcin Młoczyński.

32 min. 21:16 Łukasz Stachowiak !!! KPR rozpoczyna z grubej rury !

I połowa:

30 min. 19:16 Łukasz Stachowiak i wszystko jasne ! KPR poprawia skuteczność i wraca do gry ! Koniec pierwszej połowy !

29 min. 17:16/b] Krzysztof Juros kończy atak pozycyjny. Niewykorzystane sytuacje się mszczą ! Już tylko jedna bramka przewagi. Na dodatek kara dwóch minut dla Tomasza Klary ! 26 min. 17:12 Wygrywa KPR ! 24 min. Czerwona kartka dla Radosława Busa za brutalny faul na Karolu Hoffmannie ! KPR prowadzi 16:12 21 min. 15:10 Piotr Bielec pewnie z podłoża ! Wspaniała postawa Karola Hoffmanna, pewnie wykańczającego szybkie kontrataki. Czas bierze trener Nawrocki. 18 min. 12:8 Tomasz Klara pewnie pokonuje bramkarza. Jego koledzy nabierają wiatru w żagle. 16 min. 10:7 Łukasz Skonieczka zmniejsza stratę do jednego gola (8:7), ale chwilę później Arkadiusz Galewski i Łukasz Stachowiak powiększają przewagę. Dużo kombinacyjnej gry po obu stronach. 12 min. 7:4 Bielec umieszcza piłkę w siatce ! Wcześniej koncert bramkarskich umiejętności Piotra Matuszczaka. 10 min. 5:4 Tomasz Jurowski dla gości. Komprachcice się zbliżają, a KPR marnuje sytuacje, Przed chwilą przestrzelił Karol Hoffmann. 7 min. **4:2 Łukasz Kobusiński po szybkim rozegraniu ze środka. Szczypiorno przeważa i gra bardzo pewnie w obronie. Brakuje trochę skuteczności.
KPR Szczypiorno Kalisz: Piotr Matuszczak,Mateusz Oklejak, Marcin Młoczyński, Arkadiusz Galewski, Tomasz Klara, Marcin Piekarski, Łukasz Stachowiak, Łukasz Kobusiński,Marcin Stefański, Remigiusz Latajka, Eryk Sawicki, Piotr Bielec, Karol Hoffmann
Trener: Walenty Winokurow
OSiR Komprachcice: Rafał Barański, Krzysztof Juros, Łukasz Skonieczka, Paweł Szczabel, Mateusz Miś, Tomasz Marcyniuk, Jarosław Bus, Maciej Nawrocki, Mariusz Sękowski, Marek Sitarski, Marcel Ungier, Tomasz Juros, Radosław Bus
Trener: Mirosław Nawrocki