Zwycięstwo i porażka w dwóch ostatnich sparingach KKS Kalisz. ZDJĘCIA

W piątek, 17 lutego 2023 roku KKS Kalisz rozegrał dwa ostatnie spotkania sparingowe podczas zimowych przygotowań do drugiej części sezonu ligowego. Podopieczni trenera Bartosza Tarachulskiego pokonali 3:1 Unię Skierniewice i ulegli 3:4 Polonii Środa Wielkopolska.

W samo południe rozpoczął się mecz KKS-u Kalisz z wiceliderem trzeciej ligi Unią Skierniewice. Gospodarze objeli prowadzenie już w 8. minucie. Po dograniu piłki przez najlepszego strzelca kaliskiej ekipy tej zimy Jakuba Wilczyńskiego, gola zdobył Michał Borecki. Szybko wyrównał strzałem z rzutu karnego były piłkarz KKS-u Bartłomiej Maćczak.

W końcówce pierwszej połowy dwa razy do bramki gości trafił Wilczyński. W drugiej połowie kaliszanie przeważali, mili okazje bramkowe, ale wynik się nie zmienił.

Na tym samym rezerwowym boisku przy ul. Łódzkiej odbył się drugi mecz, w którym trener Bartosz Tarachulski
miał okazję sprawdzić pozostałych swoich zawodników. KKS także zdobył trzy bramki, jednak przegrał 3:4.

Dodajmy, że w zimowych sparingach bramki strzelali: Jakub Wilczyński - 6, Bartłomiej Putno, Michał Borecki - po 2, Piotr Giel, Kamil Koczy, Kasjan Lipkowski, Wojciech Maroszek, Karol Smajdor, Mateusz Wysokiński, Michal Bezpalec - po 1.

Bilety na II ligę i Puchar Polski

Tymczasem trwa sprzedaż biletów na ćwierćfinałowe spotkanie Fortuna Pucharu Polski ze Śląskiem Wrocław. Można również kupić wejściówki na pierwszy w 2023 roku mecz eWinner 2. ligi, w którym kaliszanie zmierzą się Olimpią Elbląg!

Wejściówki można kupić w sklepie KKS Kalisz (w dni robocze w godz. 13-17) oraz na stronie BILETY KKS KALISZ. Kupując bilet wcześniej można zaoszczędzić 5 złotych. Cały czas trwa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną. Dzięki nim można obejrzeć wszystkie domowe spotkania rundy wiosennej w atrakcyjnej cenie i za darmo wejść na pucharowy mecz ze Śląskiem Wrocław.