KKS Kalisz - CKS Zbiersk 2:1

Daniel Kawczyński
Wszystkich czytelników zapraszamy do śledzenia bezpośredniej relacji tekstowej ze spotkania KKS Włókniarz 1925 Kalisz - CKS Zbiersk. Początek od 15:45.

KKS Włókniarz 1925 Kalisz - CKS Zbiersk 1:0 (1:0)

KKS Kalisz: Wolniak - Gostyński, Kiełbik, Grzesik, Roadziński - Łysiak, Zapart, Woźniak, Baszczyński - Armatys, Walczyński

CKS Zbiersk: Szwedek- Chojnacki, Pietrzak,Wypych, Wawrzyniak- Szczucki, Gałązka, Jaskólski, Konieczny- Petynia, Janczak

Sędziowie: Zieliński-Galewski-Matyśkiewicz

Kartki:

Zapis relacji live:

II połowa:

90+2 min. Macie90j Zaaaaapart i KKS prowadzi 2:1. Fantastyczny strzał z 16 metra. Po drodze piłka odbiła się o d słupka.

90 min. Woźniak z ostrego kąta obok słupka. Sędzia dolicza dwie minuty. Podsumujmy: Obraz nędzy i rozpaczy !

84 min. Fatalna postawa w obronie Kiełbika. Tomasz Janczak popędził na bramkę i w sytuacji sam na sam doprowadza do remisu. Kompromitacja !

78 min. Mało aktywny Armatys siada na ławce. Na boisku pojawia się Nowak.

76 min. Młynek pojawia się za Łysiaka. Niech ten mecz się już skończy...

71 min. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda !

67 min. Groźny atak CKS-u, lecz dobrze z bramki wychodzi Wolniak.

64 min. Groźnie uderza Woźniak, lecz dobrą interwencją popisuje się golkiper Zbierska.

61 min. Urbaniak wchodzi za Baszczyńskiego. A na boisku wielka nuda. Ledwo sobie z tym radzimy :)

52 min. Zmiana. Jacek Ulbrych zmienia Stanisława Walczyńskiego.

51 min. Baszczyński strzela, Szwedek broni.

46 min. Zaczynamy drugą połowę

45 min. Koniec pierwszej połowy ! KKS po bardzo słabym meczu prowadzi 1:0.

40 min. Szwedek mija się z piłką i Kiełbik mógł podwyższyć 2:0. Niestety minimalnie przestrzelił.

38 min.I mamy gola ! Piłkę do własnej bramki posyła Chojnacki po zagraniu Baszczyńskiego z rzutu rożnego.

37 min. Blisko zdobycia samobójczego gola Wypych ! Futbolówka przelatuje nad poprzeczką.

35 min. Jak na razie najlepsza sytuacja gospodarzy. Zapart uderza zza pola karnego, niepewnie interweniuje Szwedek. Do piłki dobiega Armatys, który z najbliższej odległości posyła ją nad poprzeczką.

29 min. Walczyński sam na sam, ale dobre wyjście Szwedka.

25 min.Niepewna interwencja Wolniaka. Na szczęście Petynia marnuje sytuacje.

21 min. Baszczyński wprost w ręce Szwedka. Goście nie istnieją na murawie. KKS bez pomysłu.

18 min. Woźniak niecelnie. Kopanina na boisku...

14 min. Rosadziński obok. Bardzo nudny mecz.

7 min. Armatys niecelnie z 16 metrów. KKS przeważa, lecz Zbiersk jak na razie czujnie w obronie.

15:50 Witamy państwa na relacji live ze spotkania KKS Kalisz - CKS Zbiersk. Za chwilę podamy składy obu zespołów.